Асоціація міст України, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», оголошує конкурс щодо визначення постачальника послуг з проведення соціологічного дослідження. Дедлайн - 14 серпня 2017 р.
Асоціація міст України в співпраці з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад та Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень за фінансової підтримки МЗС Норвегії впроваджує проект «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» (далі - Проект).
Виконуючи Проект, АМУ наслідує норвезький досвід підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування та комунальних установ, вже застосований в Польщі, на Балканах та Прибалтиці. Його суть полягає у створенні робочих груп з підвищення ефективності, що об’єднують спеціалістів 10-12 міст, на засіданнях яких посадові особи органів місцевого самоврядування міст-учасників групи оцінюють якість послуг, що надаються населенню, або діяльність органу місцевого самоврядування. Протягом річного циклу роботи, групи зустрічаються чотири рази (дводенні робочі засідання): розробляють систему показників оцінюють внесок міста у „виробництво” послуги, формують перелік запитань та оцінюють думку споживачів послуг щодо їх якості, обговорюють методику, готують та презентують плани вдосконалення надання послуги.
В Проекті протягом 2017 року працюватиме дві робочих групи за напрямком місцева демократія та взаємодія з громадськістю, з числа міст-учасників проекту протягом 2014 року та об’єднаних територіальних громад.
В рамках Проекту оголошується конкурс на визначення постачальника послуг з проведення соціологічного дослідження, спрямованого на визначення ефективності функціонування місцевого самоврядування за напрямком місцева демократія та взаємодія з громадськістю. Дослідження мають на меті оцінити якість послуг та вивчити думку жителів міст щодо відкритості діяльності органів місцевого самоврядування, їх співпрацю з громадськістю в 32 пілотних містах (селищах, селах) Проекту та порівняти результати з результатами дослідження 2014 року, для підготовки та впровадження планів підвищення ефективності.
Перелік пілотних міст (селищ, сіл) проекту:
ОТГ: Білозірська; Великокопанівська; Засульська; Недобоївська; Новоукраїнська; Носівська; Пирятиська; Піщанська; Решетилівська; Слобожанська; Старосалтівська; Слонянська.
Міста: Бориспіль, Вінниця, Коростень, Кривий Ріг, Луцьк, Павлоград, Первомайськ, Чернігів, Чугуїв.
Контрольна група: Львів; Івано-Франківськ; Рівне; Кам’янець-Подільський; Черкаси; Бердянськ; Кременчук; Київ; Дніпро; Харків; Миколаїв.
Проведення дослідження заплановано на жовтень-листопад 2017 року.
Проведення дослідження має включати комплекс робіт, серед яких:
- підготовка пропозицій та узгодження з АМУ опитувальників для респондентів (до 10 вересня 2017);
- презентація методології дослідження, опитувальника на засіданнях 2-х робочих груп ( у другій половині вересня 2017 року в пілотних містах проекту);
- проведення опитування населення у пілотних містах (селищах, селах) проекту, по кожній групі окремо (протягом жовтня-листопада 2017 року);
- опрацювання результатів, підготовка звітів по двом групам (до 15 грудня 2017 року);
- презентація результатів дослідження на засіданнях 2-х робочих груп (січень 2018 в пілотних містах проекту).
За результатами проведеного дослідження виконавець готує для АМУ:
Мінімальні вимоги до потенційних постачальників послуг:
- досвід роботи у відповідній сфері не менше 3-х років;
- термін виконання робіт (включаючи підготовку звіту про результати проведення дослідження) до 15 грудня 2017 року.
Заявка має містити:
- відомості про назву організації/фізичної особи підприємця, ПІБ відповідальної особи, контактну інформацію (адреса, телефон, електронна пошта);
- копії установчих документів (свідоцтва про державну реєстрацію, виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтво платника єдиного податку, свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або витяги з реєстрів платників ПДВ та платників єдиного податку);
- опис методології дослідження, орієнтовні запитання та опис підходу по визначенню вибірки (проект програми дослідження та інструментарію);
- поетапний план-графік виконання робіт;
- детальний бюджет пропозиції, обрахований в гривнях (при вибірці 3200; по 100 респондентів – в кожному місті);
- інформацію про попередній досвід проведення соціологічних досліджень, зокрема у сфері місцевого самоврядування та дотичних галузей;
- інформацію про попередній досвід співпраці з АМУ.
Всі копії документів, що включаються в конкурсну пропозицію, мають бути завірені підписом учасника (для юридичних осіб – завірені підписом уповноваженої особи).
Критерії відбору:
Заявка за оцінками може одержати максимум 500 балів, з яких
Участь у конкурсі:
Для участі в конкурсі необхідно до 17.00 18 серпня 2017 року подати в АМУ оригінал заявки у запечатаному конверті зазначивши «Конкурс постачальника послуг з організації соціологічного дослідження». Заявка має бути підписана керівником організації.
Адреса для подачі заявок: вул. Січових Стрільців, 73, 11 поверх, м. Київ, 04053.
Комісія з питань закупівель залишає за собою право не брати до розгляду пропозиції, що не відповідають мінімальним вимогам конкурсу.
Запитання щодо конкурсу приймаються до 14 серпня 2017 року письмово на адресу ел. пошту [email protected]
Про результати конкурсу учасникам буде повідомлено після 29 серпня 2017 на зазначену в заявці електронну адресу.
Коментарі