Полтавська обласна рада оголосила прийом матеріалів на щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування - до самоврядування громад». У конкурсі, який запроваджено обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі у житті територіальних громад Полтавщини, можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації Полтавської області (окремі автори чи авторські колективи).
На конкурс подаються роботи, що містять науково-теоретичні і науково-практичні дослідження з проблем місцевого самоврядування та побудови громадянського суспільства.
У студентських наукових роботах висвітлюються питання:
Робота обсягом до сорока друкованих аркушів (формат А-4) подається в обласну раду (к. 423, 424) до 15 жовтня.
До неї додаються:
Журі визначає трьох переможців конкурсу. Перша премія – 1500 гривень, друга премія – 1000 гривень, третя премія – 500 гривень.
Коментарі