bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на зйомку соціального ролику про біженців та шукачів притулку

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» запрошує взяти участь у тендері на зйомку соціального ролику про біженців та шукачів притулку.  Проект здійснюється за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина. Дедлайн - 31 травня 2017 р. 

Мета  соціального ролику - поліпшення суспільного сприйняття і ставлення до біженців і шукачів притулку, які проживають в Україні.

Тривалість ролику - не більш ніж 40 сек.

У пропозиції просимо надати наступну інформацію:

- концепція, ідея та сценарний план соціального ролику;

- вартість зйомок і монтажу.

Пропозиції просимо надсилати до 31 травня 2017 р. (включно) у презентації PowerPoint та заповненій формі Додатку_1 (буде надіслана разом з детальною інформацією про Фонд і бріфом за Вашим запитом, який необхідно відправити на адресу: [email protected])

Креативні ідеї соціального ролику, що беруть участь у тендері, є власністю Учасників тендеру, що за необхідності може буде закріплено окремим договором з кожним із учасників, окрім тієї ідеї, яку буде обрано у якості переможниці.

Розгляд та оцінка конкурсних заявок здійснюється Комісією. Пропозиції будуть розглянуті протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено на нашому сайті, переможця буде повідомлено окремо.

Критерієм визначення переможця є чисельне значення його комплексної оцінки, що розраховується як середньозважене значення наведених нижче показників:
70% - «Концепція, ідея та сценарний план соціального ролику» - оцінюється з огляду на матеріали, що надані у презентації PowerPoint.
30% - «Вартість робіт» - оцінюється за даними таблиці (Додаток _1).

Оплата послуг – виключно за безготівковим розрахунком

Електронна адреса, на яку мають надсилатися пропозиції, та контактні телефони для запитань:  [email protected], (044) 337 17 62 (вн.105).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.