bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Флешмоб «Діалоги з друзями»

Громадська організація «Новий Донбас» спільно з Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» запускають флешмоб #Діалоги_з_друзями. Флешмоб розрахований на дітей та підлітків, котрі мають друзів на тимчасово окупованих територіях. Організатори закликають зняти короткі відеозвернення до тих, з ким розлучила війна.  Дедлайн - 13 червня 2017 р.

Авторів найцікавіших відео запросять на Молодіжну Академію у Києві. Там організатори зберуть дітей і підлітків ВПО та дітей з усієї України для роботи над спільним відеопроектом. Під керівництвом фахівців сфери відеопродакшену та реклами діти створять власні відеоролики про дружбу і про друзів.

Проект має на меті допомогти дітям, котрі постраждали від війни, та їхнім сім’ям знайти спільну мову з дітьми з інших регіонів України. Також організатори планують налагодити контакт із дітьми на тимчасово окупованих територіях України, звернувшись до них соціальними роликами.

- Наш волонтерський рух ГО “Новий Донбас” вже три роки поспіль допомагає дітям, які постраждали від війни. Діти на тимчасово окупованих територіях потребують особливої уваги, бо вони маленькі громадяни України. Тому ми шукаємо можливості хоча б підтримати їх. Серія соціальних роликів про дружбу — це спроба допомогти дітям, розділених війною, навчитися чути один одного, розуміти один одного, співпрацювати, дружити і любити, — розповідає лідерка організації Лариса Артюгіна.

Проект пройде у три етапи: відбір учасників за допомогою флешмобу #Діалоги_з_друзями, тренінги та консультації з відеозйомки та монтажу, спільна робота на знімальному майданчику над соціальними роликами.

- Діти розвиваються набагато швидше, ніж ми можемо собі уявити, тому наше завдання — давати якомога більше цікавих варіантів для їхнього розвитку. Але найцікавіше, що ми навчаємося один від одного, обмінюємося знаннями та стаємо друзями. Наш проект створений для того, щоб всі ми, і діти, і дорослі, могли знайти однодумців, обмінювалися знаннями і створювати щось нове, — коментує менеджерка проекту Анна Корж.

Більше про проект: Флешмоб “Діалоги з друзями”

Адреса і телефон для запитань: dialogos2017@gmail.com, 099 375 99 36

В додатку анкета та розширена інформація по тендеру.

Контакти

  • dialogos2017@gmail.com
  • 099 375 99 36
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.