bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з проведення інформаційно-просвітницької кампанії
28.03.2017

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») оголошує конкурс з підтримки проведення інформаційно-просвітницьких кампаній за допомогою графічних засобів і онлайн-ресурсів. Дедлайн - 4 квітня 2017 р.

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект USAID, що реалізується компанією Кімонікс. Метою проекту «Агросільрозвиток» є сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України. Проект реалізує  низку інформаційних і просвітницьких кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з різноманітних питань, які стосуються підвищення ефективності сільського господарства, розвитку фермерства, земельних питань та сільського розвитку.

У рамках конкурсу передбачається виконання такого технічного завдання:

  1. Розробити загальну концепцію графічного оформлення кампанії і музичного супроводу.
  2.  Створити і виробити одне 15-секундне відео – заставку для веб-кастів та YouTube, включаючи графічне оформлення, музичний супровід і фотографії.
  3.  Розробити дизайн і створити веб-портал. Учасник має розробити дизайн веб-порталу, який відповідатиме загальному стилю кампанії, а також створити, протестувати і запустити цей веб-портал після узгодження з замовником. Веб-портал має включати розділи для зворотного зв’язку, можливість реєстрації та підписки на оновлення, а також інші елементи, узгоджені з замовником. Веб-портал має бути простим в адмініструванні і надійно захищеним від стороннього втручання.
  4.  Створити інфографіку (25 випусків). Учасник має забезпечити створення інфографіки на 25 тем (фактаж буде наданий замовником) для включення до публікацій і роликів соціальної реклами для розміщення на телебаченні, у соціальних мережах і друкованих засобах масової інформації.

Докладна інформація про технічне завдання і інші умови конкурсу, а також зразок договору субпідряду – у доданих файлах:

Компанії чи організації мають виявити свою зацікавленість у поданні пропозиції щодо очікуваного субконтракту, надіславши електронного листа із зазначенням свого наміру Ігорю Лазаренку, менеджеру з питань контрактів та грантів, на адресу:  [email protected] до 18:00 4 квітня 2017 р.

Докладніша інформація про проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») - на нашій сторінці у Facebook

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.