bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на проведення виставки «Покоління вільне від корупції»

Громадська організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», в межах проекту «Покоління вільне від корупції», що реалізовується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує конкурс на проведення виставок «Покоління вільне від корупції» в Рівненській області.  Дедлайн - 21 квітня 2017 р.

Ми запрошуємо навчальні заклади різних типів та громадських активістів долучатися до проведення виставок! Для отримання детальнішої інформації про умови проведення виставки та заявки прохання надіслати за адресою eua.projects@gmail.com і ми обов’язково з Вами зв’яжемося.

В темі листа прохання зазначити «Виставка».

Кінцевий термін прийому конкурсних заявок: 21 квітня 2017 р., 18:00.

Головна ідея організації виставки – виховання у молоді віком від 15 до 21 року нетолерантного ставлення до корупції (несприйняття корупції). Це покоління визначено цільовою групою тому, що саме ці підлітки стоять на порозі самостійного життя і в більшості випадків особисто не стикалися з корупцією.

Тому вважаємо своїм громадянським обов’язком зробити все можливе, щоб уберегти це покоління від затягування у прірву масового хабарництва, у якому десятиріччями живе наша країна.

Подолати дрібне масове хабарництво можна буде лише тоді, коли люди не пропонуватимуть хабарів, шукаючи легкі шляхи вирішення різного роду проблем. А для цього ми всі повинні зненавидіти корупцію!

Саме таких цілей ми намагаємося досягнути за допомогою проведення цієї виставки.

Виставка передбачає:

  • проведення семінару для молоді, спрямованого на зменшення толерантності до корупції, за допомогою якого підліткам буде доведено, що толерантне відношення до корупції призводить до втрати майбутнього країни та кожного з них;
  • проведення інтерактивного конкурсу (на основі застосування підходу Learning-By-Doing), переможці якого отримують футболки та рюкзаки з написами “Покоління вільне від корупції”;
  • роздача кожному учаснику кишенькового календарика та інформаційної листівки, спрямованих на несприйняття корупції як явища.

Виставку можна проводити у рамках вивчення вибіркового предмету “Протидія корупції очима учнів”.

Більш детальна інформація про проект «Покоління вільне від корупції» на сайті ГО РЦЄП:

http://europrojects.org.ua/projects/complaence/free-youth/

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.