bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Добірка конкурсів для постраждалих у конфлікті на сході
17.03.2017

Якщо Ви плануєте реалізовувати свій проект, що має на меті підтримку ВПО та інших категорій громадян, котрі постраждали від конфлікту на сході України, ця добірка конкурсів саме для Вас. Подавайте заявки та розширюйте свої горизонти!

1. Конкурс з організації та проведення навчальних заходів з розвитку потенціалу ВПО

УФСІ оголошує конкурс з організації та проведення  інтеграційних і навчальних заходів для розвитку потенціалу ВПО та місцевих громад. Метою програми є сприяння ВПО у інтеграції у місцеву громаду, сприяння місцевим громадам, що приймають ВПО, сприяння місцевим органам влади та службам у роботі з ВПО у громадах Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Дедлайн - 24 березня 2017 року.

Детальніше - тут

2. Конкурс про надання послуг із написання аналітичної брошури

«Генерація UA» в рамках проекту «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу» за ініціативи Дитячого Фонду Німеччини (ChildFund Deutschland) і МБФ «Жовто-Блакитні Крила», за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) оголошує конкурс на написання аналітичної брошури. Дедлайн - 25 березня 2017 року.

Детальніше - тут

3. Конкурс для журналістів-розслідувачів

Аналітичний центр DiXi Group оголошує конкурс для журналістів-розслідувачів Проекту USAID «Прозора енергетика». Конкурс направлений на підготовку журналістських розслідувань та спеціальних репортажів у текстовій та/або мультимедійній формі для розкриття публічно недоступної інформації/даних у галузі енергетики, “чорних скриньок” (ситуацій приховування або відсутності доступу до суспільно важливої інформації). Дедлайн - 29 березня 2017 року.

Детальніше - тут

4. Конкурс журналістських робіт для ЗМІ «Місцеві бюджети Луганщини: незручна правда»

ГО «Центр європейських ініціатив Луганщини» оголошує конкурс матеріалів регіональних ЗМІ про відкритість та прозорість місцевих бюджетів в Луганській області. Ключовими завданнями конкурсу є підвищення прозорості використання коштів місцевих бюджетів через створення ефективних інструментів громадського контролю та відкриття даних в сфері бюджетування. Дедлайн - 31 березня 2017 року.

Детальніше - тут

 Підготувала Ольга Мартинюк

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.