bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на розробку концепції міського парку культури та відпочинку у місті Суми

Управління архітектури та містобудування оголошує конкурс на визначення кращої концептуальної пропозиції щодо оновлення громадського простору в межах міського парку культури та відпочинку у Сумах. Дедлайн - 31 березня 2017 р.

Відповідно до результатів реалізації міжнародного проекту із спільного картографування позитивного урбаністичного досвіду #MapMeHappy у м. Суми – ГО Подумай спільно з управлінням благоустрою Департаменту інфраструктури міста, було підготовлено проект рішення “Про розвиток міського парку ім. І.М. Кожедуба на 2017-2020 роки.”, який затверджено на VIII сесії Сумської міської ради VII скликання 21.12.2016 (Програма розвитку Парку тут: https://goo.gl/DD2aZa) 

В результаті реалізації заходів, які передбачені Програмою, планується досягти: створення комфортної інфраструктури Парку шляхом будівництва інженерних мереж, реконструкції системи освітлення, реконструкції пішохідних і велосипедних доріжок, будівництва громадських вбиралень, будівництва спортивних та дитячого ігрового майданчиків, створення громадських просторів, висадження багаторічних насаджень, розчищення озер.

Це стане можливим лише після реалізації першого етапу Програми – проведення Управлінням містобудування та земельних відносин Сумської міської ради відкритого конкурсу на розробку концепції міського парку культури та відпочинку.

Конкурс оголошено! Розпочато прийом заявок. Положення про умови конкурсу тут: https://goo.gl/7FPsVs

Учасниками можуть бути архітектори, дизайнери, творчі колективи, студенти, аматори.

Орієнтовна площа міського парку – 60,0 га

Реєстрація заявок: до 31 березня 2017 року.
Термін проектування: 45 календарних днів.
Термін надання робіт: до 19.04.2017 року.
Підведення підсумків: до 29.04.2017 року.

Фінансування конкурсу відбувається за рахунок коштів цільового фонду управління архітектури та містобудування Сумської міської ради - призовий фонд 18 000 грн.: за перше місце 10 000 тис. грн.; з а друге місце - 5 000; за третє місце - 3 000 тис. грн. 
Іншим учасникам конкурсу цінні подарунки від партнерів та спонсорів.

Відповідальна за проведення конкурсу - заступник начальника управління Бондаренко Ольга Олегівна тел. (0542) 700-102

Координатор конкурсу:
ГО “Подумай”, Євген Кузьмичов 
+380956821941
i.kuzmychov@gmail.com
www.facebook.com/i.kuzmychov
https://vk.com/i.kuzmychov

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.