bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Проект з включення ВПО «Соціополіс ІФ» (Івано-Франківськ)

ГО «Наше Місто» спільно з ініціативною групою ряду організацій ВПО започатковують іноваційну ініціативу включення ВПО до спільної діяльності в м. Івано-Франківську. Дедлайн - 15 квітня 2017 р.

Активні громадяни з числа внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та Криму приймуть професійну участь в розбудові міста Івано-Франківська, його міського простору та інституцій урбаністики.

Шляхом анкетування буде обрано 30 осіб з числа ВПО, які спроможні допомогти Івано-Франківську стати справжнім європейським, комфортним містом та готові реалізувати довготривалі суспільно-корисні проекти з досяжним та вимірюваним позитивним ефектом.

КОНКУРС АНКЕТ ТРИВАТИМЕ ДО 15-ГО КВІТНЯ 2017 Р. ВКЛЮЧНО!

Посилання.

УВАГА! До розгляду приймаються також анкети від ВПО, які тимчасово мешкають в інших регіонах або державах, але готові переїхати до Івано-Франківська у разі обрання конкурсною комісією.

Проект передбачає виділення земельної ділянки та будівництво Соціополісу, де зможуть працювати та проживати сім’ї ВПО, об’єднанні покликанням всебічного розвитку міста Івано-Франківськ.

Контакти

  • Андрій Микитин
  • 050 3730236
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.