bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на проведення консультаційних послуг зі стратегічного планування
12.01.2017

«Українська ініціатива з підвищення впевненості» оголошує конкурс на проведення консультаційних послуг зі стратегічного планування, що ґрунтується на врахуванні потреб громади, та проведення заходів з поширення інформації для представлення бачення майбутнього міста Краматорськ. Дедлайн - 25 січня 2017 р.

«Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI) - це проект Агентства США з міжнародного розвитку, що втілюється компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. Метою Проекту є підтримка України під час перехідного періоду. У рамках проектної діяльності, UCBI необхідно здійснити проведення консультаційних послуг зі стратегічного планування, що ґрунтується на врахуванні потреб громади, та проведення заходів з поширення інформації для представлення бачення майбутнього міста Краматорськ.

Для отримання конкурсної документації прохання надіслати запит на електронну адресу [email protected], зазначивши в темі листа №UCBI-E-274 та вказавши назву Вашої організації в самому листі.

Кінцевий термін подання пропозицій 25 Січня 2017 р. 18:00.

Контакти

  • «Українська ініціатива з підвищення впевненості»
  • [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.