bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер для закупівлі послуг аудиторської перевірки діяльності ВГО «Гей-альянс Україна»
05.01.2017

Всеукраїнська громадська організація «Гей-альянс Україна» (далі — ВГО «ГАУ») оголошує тендер для закупівлі послуг комплексної аудиторської перевірки діяльності організації у 2016 році та аудиторської перевірки діяльності організації в рамках інституціональної підтримки (підготовча стадія) діяльності ВГО «ГАУ», що надавалася організації за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida та Міністерства зовнішніх справ Данії у період 01 січня 2016 року — 31 грудня 2016 року.

Закупівля здійснюється за кошти інституціональної підтримки (підготовча стадія) діяльності ВГО «ГАУ», що надавалася організації за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida та Міністерства зовнішніх справ Данії.

Опис позицій до закупівлі товарів/технічне завдання для робіт та послуг 

1. Комплексна аудиторська перевірка діяльності організації у 2016 році. Галузі, що мають бути охоплені: національні стандарти бухгалтерського обліку, міжнародні стандарти бухгалтерського обліку, трудове право, цивільне право, господарське право, авторське право, фінансове право, діяльність благодійних та інших неприбуткових організацій. 

2. Комплексна аудиторська перевірка діяльності організації в рамках інституціональної підтримки (підготовча стадія) діяльності ВГО «ГАУ», що надавалася організації за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida та Міністерства зовнішніх справ Данії у період 01 січня 2016 року — 31 грудня 2016 року. 

Термін надання послуг

Проведення аудиту: з 06 по 20 лютого 2017 року.

Очікуваний результат робіт та послуг та загальні вимоги

1. Перевірка та підтвердження достовірності фінансової звітності, що включає звіт про фінансові результати та баланс у відповідності з Міжнародними стандартами аудиту.

2. Перевірка документообігу в рамках угод/додаткових угод, що виконувались у 2016 році та в рамках інституціональної підтримки (підготовча стадія) діяльності ВГО «ГАУ».

3. Розуміння аудитором характеру та обсягу роботи, який має бути виконаний.

4. Наявність сертифікованих аудиторів (АПУ, САР, СІРА, IAB), які плануються для залучення до даного завдання.

5. Наявність досвіду проведення перевірки цільового використання грошових коштів у аудиторів, які плануються для залучення до даного завдання.

6. Незалежність аудитора та відсутність конфлікту інтересів.

7. Досвід у проведенні перевірки цільового використання грошових коштів неприбуткових організацій у зовнішнього аудитора, який пропонується для залучення до даного завдання.

8. Вартість проведення аудиту та готовність до подальших переговорів щодо її зниження; розкриття інформації щодо формування вартості аудиторських послуг.

9. Аудит має здійснюватися відповідно до міжнародних стандартів, виданих міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC).

10. При проведенні аудиту мають використовуватися стандартизоване технічне завдання для аудитора (надається організацією за окремим запитом).

11. Аудиторський висновок має містити думку про те, чи відповідає представлений фінансовий звіт бухгалтерському обліку організації та Інструкціям SIDA щодо надання звітності відповідно до МСА 800/805.

12. Аудитор повинен надати лист з рекомендаціями/Меморандум для аудиту, який повинен містити результати перевірки, зроблені в ході аудиту, а також вказати, які заходи були прийняті в результаті попередньої перевірки та чи були такі заходи адекватними для вирішення повідомлених недоліків. Аудитор повинен також висловити думку з інших питань, які стосуються технічного завдання.

13. Вся документація, що надаватиметься організації аудиторською компанією, має надаватися українською та англійською мовами в 5 (п’яти) екземплярах.

Перелік обов’язкових кваліфікаційних вимог і документів можна знайти в Оголошенні про проведення тендеру (додаток). Документи слід подавати на електронну пошту: [email protected]

Кінцевий термін подачі документів для участі у тендері — 13 січня 2017 року до 18–00 за Київським часом.

Всі учасники конкурсу будуть проінформовані про його результати до 18 січня 2017 року до 18–00 за Київським часом. Згідно процедури про закупівлю аудиторських послуг, переможець затверджується Донором, тому термін інформування може бути змінений, про що буде повідомлено додатково.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.