bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БФ «Право на Захист» шукає тренерів для проведення тренінгів
30.12.2016

БФ «Право на Захист» в межах статутної діяльності та впроваджуючи проект «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб», що фінансується NED, оголошує тендер для відбору тренерів для проведення низки тренінгів протягом січня-вересня 2017 р. Дедлайн - 16 січня 2017 р.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт:

Розробка та проведення дводенних тренінгів для 20-25 представників громадських організацій в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях  (території, що контролюються українським урядом) з наступної тематики:

 1. «Основи стратегічного планування діяльності громадських організацій»
 2. «Основи фінансового менеджменту. Політики та процедури в діяльності НУО»
 3. «Розробка соціальних проектів: від мрії до дії»
 4. «Управління проектами неурядових організацій. Впровадження, моніторинг, оцінка»
 5. «Основи роботи в громаді частина 1: групи громадськості, комунікація з ними, основи локального фандрайзинга»
 6. «Основи роботи в громаді частина 2: налагодження співпраці з органами влади. Четверта влада: робота з традиційними ЗМІ та в соцмережах»

При наданні заявки на участь у тендері Ви можете обрати від 1 до 3 тем тренінгів, з якими Ви бажаєте працювати в межах співпраці з нами.

Розробка тренінгу включає:

 • Підготовку тренінгових матеріалів для учасників (електронний варіант, об’єм - не більше 25 сторінок А4)
 • Підготовку презентацій в форматі PowerPoint
 • Підготовку матеріалів для інтерактивних занять
 • Підготовку анкет для базової та фінальної оцінки знань
 • Також після проведення тренінгу тренеру необхідно буде підготувати та надати звіт по формі, що надається замовником.

Цільова аудиторія:

Громадські організації, що працюють з внутрішньо переміщеними особами, та здійснюють свою діяльність у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях, а також у Донецькій та Луганській областях (території, що контролюються українським урядом). 

Вимоги до кандидата: 

 • досвід консультування НДО в питаннях інституційного розвитку не менше 3 років; 
 • досвід тренерської діяльності не менше 5 років;
 • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; 
 • досвід успішної співпраці з донорськими організаціями, роботи з державними органами влади, місцевого самоврядування, розбудови мереж партнерських НДО та відносин між НДО та\або органами влади не менше 3 років.

Для участі у тендері апліканти мають до 12:00 16 січня 2017 року подати в БФ «Право на захист» заявку в електронному вигляді на адресу електронної пошти [email protected]

В темі листа вказати «тендер на проведення тренінгів». Форма заявки у додатку.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Заявки на участь у тренінгу, які надійдуть після вказаної дати та\або будуть оформлені в іншій формі чи будуть містити не всю зазначену в формі заявки інформацію, розглядатися не будуть.

За результатами тендеру буде обрано тренера, з яким організація узгодить програму та точні дати і місце проведення тренінгів.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів та про результати відбору учасникам  тендеру буде повідомлено після  20 січня 2017  року. 

Контакти

Коментарі

Сергій Давидов   2715 днів тому   #  

Друзья, условия конкурса явно прописаны для "своих" людей. Думаю что не корректно прописывать в условиях опыт работы " не менее " 5-ти лет " ??? или при консультировании " не менее 3-х лет". Это явно делается под определенную группу консультантов с целью недопустить новых людей, может быть даже более опытных. Организаторы конечно МОГУТ вВСЕ, но не так же явно... .

 •   Пiдписатися на новi
Крупеня Валерий   2710 днів тому   #  

Я 24 года занимаюсь общественной работой. На протяжении 20 лет являюсь заместителем председателя одной из общественных организаций. Также являюсь двух других общественных организаций. Имею опыт политической работы: начиная от помошника депутата городского совета, руководителя областной партийной организации и заканчивая работой помощника депутата ВР. Имею среднее специальное + три высших образования. Имею научное звание Академика. Более 15 лет занимаюсь проведением лекций и тренингов. Имею опыт более 5 лет проведения тренингов в дальнем зарубежье и Европе. Провожу их даже на аудитории около 400 человек. Я абсолютно согласен с Вашим комментарием- условия конкурса прописаны для "своих людей"!

 •   Пiдписатися на новi
Ганна Рожок   2711 днів тому   #  

Шановний пане Сергію. Якщо Ви цікавитесь данною тематикою тренінгів, то, напевно, відвідували "Marketplace", де зареєстровано більше 1200 провайдерів послуг. Майже половина з них відповідають вказаним в оголошенні крітеріям. Тож ми намагаємось отримати якісні послуги від досвідчених тренерів. Навчатися завжди краще у кращіх! Якщо Вам є що нам запропонувати, чекаємо Вашу заявку у вказаний термін.

 •   Пiдписатися на новi
Крупеня Валерий   2710 днів тому   #  

Анна, вы действительно думаете что одна такая, которая сделана не пальцем? Проживите с мое, такой колоссальный профессиональный и жизненный опыт получите, а после обманывайте. Первый комментатор прав- условия конкурса прописаны под "своих и для своих людей". Если бы я был вашим грантодателем, после прочтения такого, я бы ни копейки денег вам бы не дал. Еще бы и "деятельность Вашу" пристально бы проверил.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.