bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Local Up Prize нагорода для локальних активістів з малих міст та селищ
16.12.2016

У грудні 2016 р. стартував проект Local Up Prize (пошук соціальних ініціатив та проектів в маленьких містах). Дедлайн - 31 січня 2017 р.
 
В маленьких селах та містечках відбувається дуже багато цікавих подій та соціальних ініціатив, водночас в нашому суспільству не вистачає інформації про них. Lokal Up надає можливість поширити знання про локальних героїв та їх проекти.
 
# Що таке Local Up Prize
 
Local Up Prize - це нагорода для локальних активістів з малих міст та селищ. Можливість для активістів бути відзначеними та поміченими, а також платформа на якій вони мають можливість розповісти свої історії та дізнатись один про одного. Цього року податись на нагороду можуть активісти з України, Латвії та Польщі.
 
Local Up Prize допомагає визнати досягнення місцевих активістів, а також  стимулювати нові ідеї та проекти, які будуть впізнаваними для суспільства.
 
Нагорода Local Up дається в трьох категоріях:
 • Краща ініціатива соціальної інтеграції
 • Краща культурна ініціатива
 • Краща ініціатива соціального бізнесу
 
У проекті можуть брати участь будь-які фізичні особи, неформальні організації або НГО розташовані в малих містах та селах Латвії, Польщі та України, що впровадили в життя проекти та заходи протягом 2016 року, та мали позитивний вплив на місцеві громади.
 
# Чому ми це робимо
 
Головною ціллю Lokal Up є розширити права та можливості невеликих місцевих громад та заохотити їх формувати майбутнє рідного краю. Ми вважаємо, що акцент на відносинах серед місцевого населення і його взаємодія з метою створення високої якості соціального, міського та ділового середовища, має вирішальне значення для розвитку активної громадянської позиції і соціальної активності.
 
# Чому ви повинні прийняти участь / що ви можете виграти
 
Local Up Prize - це також ексклюзивний пакет воркшопів, наданих експертами, ретельно відібраних і призначених для задоволення потреб переможців. Експерти з різних областей готують воркшоп для переможців з врахуванням особливостей тем, які можуть бути корисні переможцям. Воркшопи будуть організовані за напрямами, які допоможуть переможцям надалі розвивати свої проекти і навички.
 
Воркшопи будуть стосуватись таких тем:
 • Розвиток бізнесу, бізнес-моделі та інновації
 • Створення сайту і цифрове наповнення
 • Управління проектами та партнерствами
# РОЗШУКУЮТЬСЯ!
 
Якщо ви знаєте активістів, робота яких повинна бути відзначена - нехай вони взнають про Local Up Prize від вас!
 
www.localup.eu
 
Подати заявку на Local Up Prize потрібно до 31 січня 2017 року!
 
Контактна особа: адміністратор проекту в Україні, Дячек Валерія https://www.facebook.com/localupprize/?fref=ts e-mail: [email protected] tel: +380635273759

Контакти

Коментарі

Володимир Хапчук   2708 днів тому   #  

На Луганщині розшукуються для нагороди локальні активісти з малих міст та селищ http://zaraz.info/na-luganshhini-rozshukuyutsya-dlya-nagorodi-lokalni-aktivisti-z-malih-mist-ta-selishh/

 •   Пiдписатися на новi
Карина Манько   2686 днів тому   #  

Добрый день. Как можно связаться с координатором проекта? Обращалась на указанный mail - ответа не получила,а по указанному номеру телефона нет связи с абонентом. Очень хотела бы поучаствовать в Вашем проекте!

 •   Пiдписатися на новi
Золотарьова Яна Олександрівна   2677 днів тому   #  

Підскажіть як і де можна заповнити анкету на участь? Дякую!!!

 •   Пiдписатися на новi
Валерія Дячек    2676 днів тому   #  

Заходьте на сайт www.localup.eu , на головній сторінці побачите лінк на форму заявки, гарного дня!

 •   Пiдписатися на новi
Павлік Ольга   2676 днів тому   #  

Якою мовою заповнювати?

 •   Пiдписатися на новi
Валерія Дячек    2675 днів тому   #  

Якщо є можливість заповнюйте англійською, якщо немає подавайте українською.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.