bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародний конкурс коротких роликів за мир на Землі
17.10.2016

Міжнародний проект HUMRA - Анімація про Права Людини запрошує професіоналів та аматорів до участі у конкурсі коротких відео- та анімаційних роликів.

Людство знов переживає часи загострення конфліктів. Кожен день ми бачимо новини про збройні зіткнення та відкриття вогню — там чи тут. Здається, це стає фоном нашого буття, але ВІЙНА — ЦЕ НЕ НОРМА. Це спільна трагедія сотень тисяч людей, на яку не можна закривати очі, де б ти не був. Ми знаємо, що є багато людей, які відчувають потребу зробити хоч щось для підтримки миру і попередження кровопролиття у майбутньому. Проект HUMRA запрошує всіх бажаючих з Білорусі, Німеччини, Грузії та України до участі у міжнародному конкурсі коротких відеороликів «War Is Not the Answer».

Мета цього конкурсу — нагадати світові про цінність миру та об’єднати голоси небайдужих людей, щоб зробити їх більш чутними у різних країнах.

До участі приймаються роботи авторів віком від 16 років, тривалістю до 90 секунд, що відповідають умовам конкурсу.

Як взяти участь?

  1. Уважно прочитати умови конкурсу.
  2. Створити відео- або анімаційний ролик, що відповідатиме вимогам, та викласти його на YouTube.
  3. До 31 жовтня надіслати нам посилання на відео та свої координати, заповнивши коротку аплікацію.

Протягом 7 днів на ваш e-mail буде надіслано лист-фідбек від координаторів HUMRA. Якщо відео відповідає вимогам конкурсу, заявка вважається дійсною та приймається на розгляд журі. Скріншоти деяких прийнятих до розгляду роликів з’являться на офіційних сторінках конкурсу. Авторство буде зазначено. 31 жовтня 2016 р. — закінчення прийому робіт. 10 грудня, у Міжнародний день захисту прав людини, відбудеться оголошення переможців у двох номінаціях (анімація та відео) на сторінці конкурсу та в групах HUMRA, розсилка повідомлень учасникам.

Що отримають переможці?

За 1 місце — монтажний ноутбук на базі процесора Intel iCore7.
За 2 місце — напівпрофесійна дзеркальна фотокамера Canon.
За 3 місце — стереорекордер для запису звуку Tascam.

А найголовніше — можливість оголосити, що вам не байдуже, та бути почутим міжнародною спільнотою.

Виникли питання? Поставте їх координатору конкурсу Леоніду Кривенку за адресою [email protected]

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.