bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ОПОРА та TechSoup запрошують подавати ідеї міських сервісів на конкурс Apps4Cities Challenge
15.08.2016

Громадська мережа ОПОРА та TechSoup в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities» запрошують органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації всіх форм власності, міські ініціативи, команди активістів та усіх зацікавлених подавати ідеї міських сервісів на конкурс Apps4Cities Challenge.

Основою таких ідей можуть стали ініціативи розробки сервісів, візуалізація та інші інструменти, продукти, що використовують будь-який набір даних, розміщений на порталі data.danimist.org.ua. Також за умовами конкурсу у створенні сервісу допускається і використання інших відкритих даних або даних, отриманих шляхом краудсорсінгу.

Збір ідей сервісів для міст на основі відкритих даних відбувається з 15 серпня і триватиме до 8 вересня (включно). 

Якщо Ви зацікавлені у розв’язанні міських проблем за допомогою технологій, чи створення потрібного та цікавого сервісу для громади, влади чи бізнесу, то конкурс Apps4Cities Challenge може допомогти з реалізацією цієї ініціативи: повідомте ідею сервісу, в якому будуть використані міські відкриті дані; зберіть команду (або приєднайтесь до вже сформованої команди) і доведіть ідею до створення інтерактивного прототипу.

Для того, щоб подати ідею на конкурс, просто заповніть форму на сайті проекту.

З 19 по 30 вересня відбудеться вибір конкурсних пропозицій серед Учасників. 10 Учасників буде обиратися за допомогою журі, інші 10 Учасників – за допомогою інтернет-голосування. 

Детальніше про умови Конкурсу.

Партнери проекту: Ресурсний центр розвитку громадських організацій «ГУРТ»,  журнал «Фокус», Український кризовий медіа-центр, програма «Код міста», громадська організація «Інститут успішного міста» та всеукраїнська громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

Більше про конкурс Apps4Cities Challenge

Конкурс Apps4Cities Challenge — це змагання ідей щодо сервісів, які спрощують життя жителів та гостей міст, підвищують якість прийняття управлінських рішень, сприяють розвитку бізнесу в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities». Навколо таких ініціатив зможуть збиратись команди програмістів та інтернет-спільнот, активістів та усіх зацікавлених. При реалізації ідеї обов'язково потрібно буде використати принаймні один набір відкритих даних.

За детальною інформацією щодо проекту звертайтеся будь ласка до менеджера з комунікацій проекту «Дані міст» від ОПОРА Оксани Купер ([email protected])

Більше про конкурс та проект читайте на його сайті та офіційних сторінках у Facebook та Twitter.

Контакти

Коментарі

Лілія Хомич   2820 днів тому   #  

Певно в статті помилка. На сайті https://danimist.org.ua вказано, що заявки приймаються до 18.09.16.

  •   Пiдписатися на новi
Оксана Іжак   2820 днів тому   #  

Пані Лілія, дякуємо за коментар. Є два варіанти участі. Детальніше з правилами можете ознайомитися https://danimist.org.ua/sites/default/files/regulamin_konkursu_final_1.pd

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.