Оголошено прийом заявок на Всеукраїнський фотоконкурс «Молоде обличчя України».
У Фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років.
Надіслані на Фотоконкурс роботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо.
Кількість фоторобіт, які подаються учасниками, необмежена. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:
Для участі у фотоконкурсі необхідно подати такі документи:
- фотороботи (30х40 до 40х50 см);
- заявку про участь у фотоконкурс;
- довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі та подається на паперовому та електронному носіях).
Підпис автора засвідчує зобов'язання подавати правдиву інформацію про себе.
Зображення повинно бути навиліт, без полів, псевдопаспарту і рамок. На звороті кожної роботи необхідно вказати номер роботи згідно заявки, назву роботи, прізвище, ім'я, по батькові автора, місце проживання, рубрику, рік фотозйомки. До робіт додається CD з копіями робіт у форматі jpg без стискання, 300 dpi того ж розміру, що й відбиток.
Роботи повинні надсилатись в легкому та міцному упакуванні, щоб виключити їх псування при транспортуванні. Організатори забезпечують обережне поводження з роботами, однак не несуть відповідальності за їх пошкодження чи втрату робіт під час поштового пересилання
Надіслані на фотоконкурс роботи повертаються авторам, окрім CD з електронними копіями робіт. Роботи переможців залишаються в оргкомітеті Фотоконкурсу з метою їх подальшого використання в проведенні виставок, виданні інформаційних та рекламних матеріалів конкурсу, тощо. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.
З метою конкурсного відбору фоторобіт та визначення переможців формується компетентне журі, до складу якого входять фотохудожники, професійні фотографи, мистецтвознавці, дизайнери, представники Міністерства :культури і туризму України, Національної спілки фотохудожників України, громадськості тощо. Склад журі очолює фахівець у напрямку візуального мистецтва, визначений Головою Оргкомітету.
Організатори:
Положення про конкурс тут.
Коментарі