bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс Всеукраїнського освітнього IT-центру ITEA

Всеукраїнський освітній IT-центр ITEA проводить конкурс серед громадських та благодійних організацій, ЗМІ новин та інфорпорталів, соцпабліків та інших соціальних ініціатив!

За умовами конкурсу наші студенти (веб-розробники, тестувальники, дизайнери та программісти) на волонтерських засадах створять ефективне рішення для оптимізації та вдосконалення веб-ресурсів організацій-учасників конкурсу. Серед усіх заявок на участь ми відберемо ТОП-20 соціально важливих, практично цікавих і креативних проектів, яким молоді фахівці-програмісти допоможуть удосконалити інтернет-ресурси за усіма вашим критеріям і вимогам!

Мета - підтримка соціально активного руху (інфопортали, соцпабліки, ЗМІ новин, благодійні організації) в Україні, сприяння і допомога молодим IT-фахівцям в отриманні професійного досвіду в реальних умовах і на реальних проектах.

ITEA спиряє розвитку і популяризації соціального руху в Україні, тим самим підвищуючи перспективність нашої країни!

Дізнатися детальну інформацію та залишити заявку з темою листа «Разом з ITEA», пишіть на пошту Катерині Тимощук [email protected]

Дізнатися про компанію можна тут http://itea.ua/.

Хочемо наголосити, що конкурс триває на постійній основі!

Контакти

  • Всеукраїнський освітній IT-центр ITEA
  • [email protected]
  • http://itea.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.