bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Друга хвиля конкурсу серед регіональних журналістів «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?»
14.01.2016

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Товариство Лева у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща) оголошують конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів (2-га хвиля) на найкращі опубліковані/оприлюднені матеріали, присвячені Угоді про асоціацію Україна-ЄС, її практичним аспектам, викликам та перспективам.

Конкурс є частиною проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується за кошти Програми «Підтримка демократії», яка фінансується з Програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Призовий фонд Конкурсу складає техніка (ноутбуки, планшети тощо).

Конкурс оголошуватиметься щодвамісяці і триватиме до листопада 2016 року. Набір на кожен новий цикл Конкурсу буде оголошено окремо.

До участі у Конкурсі запрошуються журналісти регіональних ЗМІ усіх форм (державна, комунальна, приватна) та типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) власності.

Вимоги до матеріалів: 

1.    До участі у Конкурсі допускаються матеріали, які стосуються європейської інтеграції  України на регіональному рівні з особливим акцентом на  реалізацію Угоди про асоціацію (УА) з ЄС, готовність українського бізнесу, державних інституцій, законодавства тощо  до її імплементації. Це можуть бути матеріали, присвячені таким питанням:

 • функціонування передбаченої УА глибокої та всеосяжної Зони вільної торгівлі, яка розпочинає діяти з 1 січня 2016 року (зокрема, вплив її на місцевий бізнес, споживачів, обсяги інвестицій тощо);
 • проблематика УА в контексті відносин Україна-ЄС-Росія, у тому числі що стосується торгівлі;
 • виконання Україною положень Порядку денного асоціації - http://bit.ly/1WaqdYl
 • приклади задіяння на місцевому рівні євроінтеграційного досвіду інших країн Центральної та Східної Європи у різних сферах, у тому числі за допомогою угод про асоціацію або подібних до них. 

Очікуємо також матеріалів, присвячених євроінтеграційній тематиці загалом на прикладі конкретних подій та процесів у регіонах, перейняттю досвіду ЄС у повсякденному житті громад та державних інституцій – наприклад, у тому що стосується екології, енергозбереження, транспорту, адміністративних послуг тощо.

2.  Матеріали, що надсилаються на розгляд Конкурсної комісії, повинні бути оприлюднені (в ефірі регіональних телерадіокомпаній/ на шпальтах регіональних друкованих видань/ на веб-сторінках онлайн-ЗМІ) упродовж періоду з 1 жовтня 2015 року по 1 лютого 2016 року.

3. Кожен регіональний журналіст, що бере участь у Конкурсі, має надіслати  два -три авторських матеріали.

4.  Матеріали, що не відповідають тематиці Конкурсу, розглядатися не будуть.

5.  Матеріали мають бути оприлюднені/опубліковані українською або російською мовами.

6.  Мінімальний обсяг сюжетів для телебачення та радіо – 3 хвилини, максимальний – 30 хвилин. Мінімальний обсяг матеріалів для газет та онлайн-ЗМІ – 5 тис. друкованих знаків (з пробілами), максимальний – 12 тис. знаків.

7. Матеріали, подані до участі у Конкурсі, не рецензуються, організатори Конкурсу не ведуть листування з авторами щодо змісту текстів чи сюжетів.

8. Матеріали у вигляді лінків, а також текстів у Word-форматі (для газет допустимі PDF-файли), мають надсилатися на адресу [email protected] з позначкою ”Конкурс”. 

ОБОВ”ЯЗКОВО! У тілі листа прохання вказувати такі персональні дані:

 1. Ваші (автора матеріалів) прізвище та ім”я;
 2. Місто, в якому Ви проживаєте/працюєте;
 3. Назва редакції ЗМІ, у котрій Ви працюєте, та лінк на нього;
 4. Посада, яку Ви обіймаєте;
 5. Ваш досвід роботи у журналістиці;
 6. Ваш номер мобільного телефону.

Результати Конкурсу визначає журі, до складу якого запрошені експерти з питань європейської інтеграції та профільні журналісти. 
Усі учасники Конкурсу отримають повідомлення із результатами у першій декаді лютого 2016 року. 

ДЕДЛАЙН для подачі заявок: 1 лютого 2016, 18:00.

Контакти

 • Інтерньюз-Україна
 • Наталії Сад
 • [email protected]
 • 050 930 84 39
 • http://internews.ua/

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.