bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер Проекту USAID SIAPS на підготовку звіту та проведення тренінгів
03.12.2015

Проект USAID «Системи покращеного доступу до лікарських засобів та фармацевтичних послуг» (SIAPS) оголошує тендер в рамках здійснення пілотного проекту з оцінки використання антиретровірусних лікарських засобів.

Проект USAID SIAPS працює в Україні для забезпечення доступності якісних лікарських засобів та надання ефективних фармацевтичних послуг.

В рамках впровадження методики оцінки використання лікарських засобів (ЛЗ) в Києві та Чернігівські області в жовтні поточного року було розпочато пілотний проект з оцінки використання антиретровірусних лікарських засобів (АРВ ЛЗ), який включає етапи адаптації інструменту оцінки використання АРВ ЛЗ; збору даних з первинної документації та їх аналіз; підготовки звіту за результатами оцінки.

На сьогоднішній день проведено адаптацію інструменту, за результатами якої розроблено протокол з оцінки використання ЛЗ та здійснено збір даних. Робота продовжується. На основі отриманих даних необхідно підготувати звіт з висновками та рекомендаціями, розробити тренінговий модуль та провести тренінг із застосування оцінки використання ЛЗ для лікарів-координаторів Нацпрограми з протидії ВІЛ/СНІД.

Проект USAID SIAPS запрошує компанії, що відповідають нижче зазначеним вимогам, надати пропозиції для участі у відкритому тендері на виконання попередньо визначених завдань.

Вимоги до компаній:

  1. досвід роботи у сфері громадського здоров’я не менше 5 років;
  2. досвід проведення операційних дослідженнях в медичній галузі;
  3. досвід роботи з базами даних;
  4. досвід розробки та проведення тренінгів для лікарів та організаторів системи охорони здоров’я;
  5. знання методології оцінки раціонального використання ЛЗ;
  6. досвід роботи у сфері фармацевтичного менеджменту з компонентом «Раціоанльне використання ЛЗ».

Детальна інформація у додатку.

Комерційні пропозиції просимо надсилати електронною поштою на адресу [email protected]

Останній день подання пропозицій – 11 грудня 2015 р.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.