bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс журналістських матеріалів «Україна зі світом. Ні глобальній зміні клімату!»
12.11.2015

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та Національний екологічний центр України оголошують конкурс журналістських матеріалів на тему «Україна зі світом. Ні глобальній зміні клімату».

На конкурс приймаються статті, подкасти та відеосюжети українською або російською мовами, на теми, що стосуються України у контексті глобальної зміни клімату:

  • участь України у кліматичних переговорах ООН
  • внесок України у боротьбу зі зміною клімату на планеті
  • причини і наслідки зміни клімату в Україні
  • адаптація до змін клімату в Україні
  • вугільна енергетика в Україні та її вплив на зміну клімату

До Конкурсу приймаються матеріали, опубліковані у ЗМІ з 1 серпня 2015 року по 15 грудня 2015 року. Посилання на матеріали або скановані копії друкованих текстів необхідно надіслати на адресу [email protected]  з позначкою “Конкурс” до 13 грудня 2015 року. Також у листі потрібно вказати прізвище та ім’я автора та його місце роботи. Мінімальний обсяг текстових матеріалів – 3 тис. друкованих знаків (з пробілами). Максимальний обсяг – 12 тис. знаків. Для подкастів та відеосюжетів  - обмеження відсутні.

П’ять журналістів, роботи яких отримають найвищі оцінки журі будуть нагороджені грошовими преміями у сумі по 5 000 гривень та будуть запрошені до Києва на вручення нагород та тематичну дискусію.

Про підсумки Конкурсу буде оголошено не пізніше 18 грудня на сайті Фонду Гайнріха Бьолля в Україні.

Правила конкурсу http://bit.ly/1SLaU6P.

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.