В рамках проекту «Свідомий виборець - свідомий вибір», який реалізується громадською організацією «Прайд» та «Європейська Асоціація Студентів Права Ужгород» проводить фотоконкурс «Мій вибір має значення».
До участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі. Кількість робіт від одного учасника необмежена. В рамках конкурсу кожному учаснику потрібно через світлину зобразити право голосу на виборах та те, що такий голос має значення. Конкурсні роботи потрібно надсилати на адресу: [email protected]. Вкажіть, будь ласка, тему листа: «Мій вибір має значення». Також додатково до своєї роботи можете підібрати фразу, вислів, який її характеризує. У листі напишіть ПІБ, ВУЗ та номер телефону.
Переможців конкурсу будуть визначати організатори та професійні фотографи. Призери отримають грошову винагороду.
Роботи можна надсилати до 15.10.2015 року до 23.59 включно.
Більше інформації https://vk.com/mijvybir
http://on.fb.me/1MrD3iy
Коментарі