До участі в конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу соціологічну освіту (диплом бакалавра, магістра або спеціаліста) та яким на 1 вересня 2015 року не виповнилося 35 років.
Подача документів для участі в конкурсі здійснюється до 20 вересня.
Для участі в конкурсі на розгляд конкурсній комісії слід представити 4 наступні документи в електронному вигляді (як додаток в одному листі):
Текст статті слід надіслати до конкурсної комісії разом з іншими конкурсними документами українською, російською або англійською мовою з позначенням вихідних даних публікації;
Всі файли мають бути у форматі MSWord (doc або docx ) або в форматі pdf.
Документи слід надсилати прикріпленими файлами на електронну пошту panina.fund@gmail.com з поміткою “На конкурс”.
У темі електронного листа слід вказати: Конкурс «Кращий молодий соціолог - 2015».
Учасниками конкурсу можуть бути переможці конкурсу «Кращий молодий соціолог року»
минулих років (до участі в конкурсі не приймаються роботи дворазових переможців конкурсу).
Автори прийнятих на конкурс робіт будуть запрошені взяти участь у VIІI Міжнародних соціологічних читаннях пам’яті Наталії Паніної (Київ, 10 грудня 2015 року), на яких конкурсна комісія оголосить трьох переможців конкурсу. Переможці будуть нагороджені преміями: перша премія – 4000 грн.; друга премія – 3000 грн.; третя премія – 2000 грн.
Вручення премій приурочується до дня народження Н.В.Паніної – 10 грудня.
У рамках конкурсу також відбудеться вручення спеціальної премії імені І.М. Попової за роботу, що має найбільшу соціально-практичну значущість. Розмір премії 2000 грн.
Соціологічний центр імені Н.В.Паніної
01021, Україна, м. Київ, вул. Шовковична, 12, кім. 313. Тел. (044) 255-60-65,
електронна пошта: [email protected]
Засновники: Соціологічний центр імені Н.В. Паніної – Є.І. Головаха, В.І. Паніотто, М.М. Чурилов
Члени конкурсної комісії: С.С.Бабенко, А.П. Горбачик, О.В.Жуленьова (секретар конкурсної комісії), Н.В. Костенко, П.В. Кутуєв, О.Д. Куценко (голова конкурсної комісії), С.О. Макеєв, Б.Г. Нагорний, О.Г.Стегній (заступник голови конкурсної комісії), Н.Й. Черниш, Р.П. Шульга.
Коментарі