bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на розробку та проведення інформаційної кампанії
04.09.2015

ЮНІСЕФ спільно з Національною Асамблеєю інвалідів України в рамках проекту «Інформаційна кампанія з підвищення толерантності щодо дітей з інвалідністю та сімей, що виховують таких дітей та промоція інклюзивних громад» (робоча назва) оголошують тендер на розробку та проведення інформаційної кампанії для широкого кола громадськості.

Строки реалізації кампанії: жовтень-грудень 2015 року

Географія: усі регіони України

Кінцевий термін подачі тендерних пропозицій:  17 вересня 2015 року,  15:00.

Тендерні пропозиції приймаються в закритих  конвертах за адресою: вул. Рейтарська, 8/5А, оф.110, м. Київ, 01030, Україна, ВГО «Національна Асамблея інвалідів України,  «Тендер на проведення інформаційної кампанії».

Для участі в тендері необхідно надати наступні документи:

  • Лист зацікавленості
  • Комерційна пропозиція з докладним описом досвіду попередньої роботи, запропонованої концепції інформаційної кампанії, календарного плану робіт
  • Приклади робіт (посилання на діючі проекти, CD з портфоліо робіт)
  • Бюджет проекту у форматі Excel
  • Копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи

CREATIVE BRIEF додається.

Контакти

Коментарі

Ольга Журбенко   3176 днів тому   #  

Перенесення строків проведення тендеру на розробку та проведення інформаційної кампанії
Конкурсною комісією ЮНІСЕФ спільно з Національною Асамблеєю інвалідів України в рамках проекту «Інформаційна кампанія з підвищення толерантності щодо дітей з інвалідністю та сімей, що виховують таких дітей та промоція інклюзивних громад» (робоча назва) » було прийнято рішення про перенесення строку подачі та розкриття пропозицій на розробку та проведення інформаційної кампанії для широкого кола громадськості.
Таким чином, переноситься строк подання пропозицій конкурсу на закупівлю послуг щодо розробки та проведення інформаційної кампанії за процедурою конкурсу на 28 вересня.
Кінцевий строк подання пропозицій - 15:00 за київським часом «28» вересня 2015 р.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.