bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Регіональний конкурс на найкращу журналістську роботу на тему «Сімейні цінності»
20.08.2015

Міжнародна громадська організація «Рада Сімей України» оголошує конкурс на тему «Сімейні цінності» серед журналістів регіональних  ЗМІ  (м. Запоріжжя) усіх типів (теле-, радіо-, друковані, інтернет-медіа), а також журналістів-фрілансерів.

На конкурс приймаються журналістські роботи, в яких висвітлюється проблематика і позитивний досвід будови щасливої родини на основі сімейних цінностей, опубліковані в українських засобах масової інформації (друковані та інтернет-видання, радіо, телебачення) за період з 1 жовтня 2014 року по 1 жовтня 2015 року.

До участі в конкурсі приймаються виключно роботи, які мають авторський (творчий) характер – наприклад, репортажі, інтерв’ю, журналістські розслідування, аналітичні статті, телесюжети, телепередачі, відео репортажі,  радіопередачі, авторські колонки, блоги тощо (перелік жанрів не є вичерпним).

Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу.

Заявка може включати не більше трьох матеріалів одного автора.

Термін подачі заявок закінчується 1 жовтня 2015 року

Переможці конкурсу будуть визначені у наступних номінаціях:

- Найкращий друкований матеріал (газетна публікація)

- Найкраща інтернет-публікація

- Найкращий  відеоматеріал (ТВ)

- Найкращий аудіоматеріал (радіо)

Крім того, журі визначить роботу, якій буде присуджено гран-прі конкурсу. За гран-прі можуть змагатися матеріали усіх жанрів.

Для переможців передбачені цінні призи та подарунки – нетбук (гран-прі), цінні подарунки (для переможців номінацій), а також дипломи та пам’ятні сувеніри.

Перед подачею радимо ознайомитися із положенням про конкурс, де зазначені вимоги до учасників, критерії оцінювання на інша інформація.

Положення про конкурс та анкета - у доданих файлах.

Учасники повинні заповнити анкету і разом з власним матеріалом (матеріалами) надіслати на електронну АБО поштову адресу організатора:

Електронна адреса: [email protected]  (з темою:  КОНКУРС  СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ)

Поштова адреса:

69059, м. Запоріжжя, вул. Комарова 2, оф. 212, Запорізький центр МГО «Рада Сімей України» (з приміткою «КОНКУРС  СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ»).

Конкурс оголошується в рамках  проекту «Впровадження курсу «Сімейні цінності» в загальноосвітні школи України».

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.