bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер з розробки та розповсюдження інформаційних матеріалів щодо доступних послуг для ВПО
06.08.2015

ПРООН в Україні запрошує Вас взяти участь в конкурсі «Розробка, виробництво та розповсюдження серії інформаційних матеріалів щодо доступних послуг для внутрішньо переміщених осіб на національному рівні та у 8 областях України​».

Географія діяльності – 8 областей України, де найбільше проживає ВПО: Київська, Одеська, Харківська, Полтавська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька та Луганська

Конкурс проводиться в межах проекту ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми ВПО в Україні», що фінансується Урядом Японії. У межах проекту ми допомагаємо внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі; приймаючим громадам, де зараз проживають ВПО; та урядовим структурам на національному та регіональному рівнях.

Більш детальну інформацію про участь у конкурсі ви можете знайти на сайті ПРООН http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=24349

Звертаємо вашу увагу, що при підготовці проектної пропозиції, потрібно користуватись формою в Додатку №2 тендерного документу.

Заявки мають бути подані до 20 серпня 2015 року на електронну адресу:[email protected]

Додатки:

RFP_UKR 2015_66_Info Dissemination_IDPs_final
form 2_RFP_UKR 2015_66_Info Dissemination_IDPs_ukr

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.