bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на відбір кампанії для надання консультативних послуг ВПО з питань підприємницької діяльності
13.07.2015

ПРООН в Україні запрошує Вас взяти участь в конкурсі «Надання консалтингових послуг для внутрішньо поміщених осіб (ВПО) та місцевого населення Донецької і Луганської областей, які отримали фінансування на відновлення або розвиток підприємницької діяльності в рамках Програми ПРООН малих грантів для підприємців».

Конкурс проводиться в межах проекту ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми ВПО в Україні», що фінансується Урядом Японії. У межах проекту ми допомагаємо внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі; приймаючим громадам, де зараз проживають ВПО; та урядовим структурам на національному та регіональному рівнях.

Більш детальну інформацію про участь у конкурсі ви можете знайти на сайті ПРООН http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=23660

Звертаємо вашу увагу, що при підготовці проектної пропозиції, потрібно користуватись формою в Додатку №2 тендерного документу.

Заявки мають бути подані до 23:59 (за київським часом) неділі, 2 серпня 2015 року на електронну адресу:[email protected]

За додатковою інформацією можете звертатись за адресою: [email protected] чи за телефоном +38 044 2539363

Контакти

  • http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=23660

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.