Офіційна емблема чемпіонату буде затверджена UEFA та стосуватиметься України і Польщі як країн-організаторів, а не окремих міст проведення чемпіонату. Мета конкурсу полягає в отриманні кращої емблеми «Львів-2012» в рамках підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році у м. Львові.
Основними концептуальними завдання конкурсу є: запропонувати оригінальну дизайнерську ідею емблеми «Львів-2012»; знайти яскраве і виразне образне вирішення емблеми «Львів-2012», яке б несло в собі дух міста Львова, сприяло розвитку місцевого патріотизму, соціальній інтеграції та згуртуванню мешканців в процесі його розробки. Організатором конкурсу є управління інформації та промоцій департаменту «ЄВРО 2012».
Дизайнерські вирішення повинні бути авторськими, не допускається використання чужих робіт та елементів дизайну, зокрема, забороняється використовувати:
- елементи офіційної символіки чемпіонату Європи з футболу, розроблені UEFA
- елементи герба міста Львова
- елементи державних символів України
Конкурс проводиться у два етапи:
І етап – протягом одного календарного місяця, під час якого конкурсне журі відбере 12 найкращих робіт для участі у другому етапі конкурсу.
ІІ етап – протягом двох календарних тижнів, під час яких роботи будуть розміщені у засобах масової інформації та web-сторінках Львівської міської ради. Конкурсна робота-переможець громадського обговорення отримає три додаткові бали до конкурсної оцінки журі у фінальному голосуванні.
До участі у конкурсі запрошуються: автори-дизайнери; колективи авторів, що володіють відповідною кваліфікацією і досвідом виконання подібних дизайнерських робіт, студенти художніх, архітектурних і дизайнерських навчальних закладів одноосібно чи у складі авторських колективів, автори-аматори.
Кожен з учасників може скласти не більше трьох конкурсних проектів або зголоситися і брати участь не більше в трьох авторських колективах. Завершення конкурсу з визначенням переможця передбачає запрошення автора (авторів) найкращої премійованої праці – переможця конкурсу – до розроблення остаточного дизайну емблеми «Львів-2012», а також здійснення авторського нагляду за втіленням загальної програми дизайну на різних носіях з метою збереження авторської ідеї. Усі відзначені праці будуть використані при інших промоційних заходах в рамках підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році у м. Львові;
За умовами конкурсу, переможець отримає 10 тис грн., володар другого місця – 5 тис грн., третього – 3 тис грн. Інші учасники, що потраплять у другий етап, отримують заохочувальну винагороду у розмірі 500 грн.
Для участі у конкурсі необхідно надати до управління інформації та промоцій департаменту «Євро-2012» за адресою, вказаною нижче:
Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: м. Львів, пл. Ринок 1, Департамент «ЄВРО 2012», управління інформації та промоцій, каб. 416, т. 297-60-29, [email protected].
Коментарі