Мета проекту: підвищення спроможності фахівців державного та недержавного сектору (соціальних працівників, психологів, вчителів та волонтерів), які безпосередньо працюють з внутрішньо переселеними особами (ВПО), зокрема сім’ями з дітьми, в м. Києві та Київській області з питань психосоціальної допомоги та адаптації дітей та батьків, які тікали від насильства зі Сходу України.
Мета тендеру:
Вибір постачальника послуг з організації та проведення тренінгу, пропозиції якого відповідатимуть вимогам щодо якості та ціни МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», які складатимуться з забезпечення:
Загальні умови участі у тендері:
До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:
Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):
Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 1 липня 2015 року на адресу [email protected], тел.: (044) 278-23-58.
Контактна особа – Марина Романчук.
Коментарі