bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс ідей «Університет моєї мрії»
14.05.2015

Реформи в країні, реформи в освіті, перехідний період у житті Університету банківської справи надихають до змін та якісних перетворень. «Саме зараз кожен може додати свій пазл у створення Університету своєї мрії тут, в Україні», - стверджують в УБС НБУ

Результатом конкурсу має стати збір інформації про те, яким бачать молоді люди свій ідеальний Університет, які форми навчання у ньому мають впроваджуватись, які знання прагнуть отримати. 

В УБС НБУ просять усіх охочих описати свою мрію, деталізувати свій навчальний день в Університеті, поділитись своїми бажаннями, розказати, що надихає навчатись. 

Обрані найяскравіші ідеї будуть реалізовані разом з авторами в Університеті банківської справи НБУ, а переможці будуть запрошені на навчання.

Ідеї учасників будуть оприлюднені на спеціальній сторінці у FB, кожен учасник буде винагороджений, а автори трьох найкращих ідей отримають цінні призи.

Організатори конкурсу підкреслюють, що Університет банківської справи НБУ – відкритий для новацій, відкритий для світу, відкритий для кожного.

Текст у вільній формі розміром до 2 сторінок А4.

Свої ідеї надсилайте на адресу [email protected] з поміткою «Університет моєї мрії»

Конкурс триватиме до 1 червня 2015 року.
Контактна особа: Наталія Кузьма, 0676726128

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.