Права людини це основа нашого соціального життя та правового захисту. Ми маємо не лише декларативно про них говорити, але і визначати, проголошувати їх та боротись за те, щоб наші права були дотримані.
У грудні 2014 Українська фундація правової допомоги приєдналась до марафону відео-повідомлень про права людини (#rights365), який організовано у рамках Всесвітньої акції «Кожен день – день прав людини: 365 днів в році». Протягом Міжнародної конференції «Якість безоплатної правової допомоги» організатори зняли короткі 6-секундні відео, у яких міжнародні та українські експерти у галузі права, розповіли, що для них означає поняття «права людини».
У травні 2015 року в продовження акції Фундація запрошує усіх бажаючих долучитись та відзняти 6-секундне відео, де автор розповість, що для нього означає поняття «права людини». Усі відео увійдуть до фільму «Права людини 365 днів на рік».
Для того, щоб долучитись до акції потрібно:
Фільм «Права людини 365 днів на рік» буде представлено у рамках майбутнього фестивалю DocuDays 2016 в Україні та під час IV Форуму організаційного розвитку.
Долучайтесь – це наш внесок у дотримання прав людини!
Коментарі