bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс «Вигадана-невигадана історія про Європу»
23.04.2015

Громадська організація «Центр Інновацій» спільно з Управлінням міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської обласної державної адміністрації у Рівному оголошує конкурс  для молодих творчих особистостей “Вигадана-невигадана історія про Європу”,присвячений святкуванню Днів Європи в Україні.До участі запрошуємоучнів та студентів вищих навчальних закладів Рівного.

Запропоновані теми творів:

•          «Найкраща реальна історія про подорож до Європи або життя в Європі»;

•          «Найкраща вигадана історія про Європу» (байка, легенда, казка).

Максимальний обсяг роботи – 4  сторінки А4 (12 шрифт, інтервал 1,5).

Конкурс триватиме упродовж трьох тижнів напередодні Днів Європи, після чого експертна комісія визначить 2-ох переможців у кожній підтемі та гран-прі за оригінальний підхід, нестандартне мислення та найкращі авторські пропозиції. Імена переможців будуть оголошені 16 травня та опубліковані на сайті громадської організації “Центр інновацій” (http://inncenter.org), на сайті Рівненського інформаційного порталу «ОГО» (http://www.ogo.ua/), а також на сайтах Ресурсного центру ГУРТ та порталу «Громадський простір» (http://www.civicua.org).

Надіслати роботи потрібно до 13 травня 2015 року на адресу [email protected] (тема повідомлення: Творчий конкурс).

Ставайте учасниками та отримуйте можливість виграти гарні призи!

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.