bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс фотографій «HELP SPORT»
08.04.2015

Розвалені стадіони, знищені спортивні майданчики, недобудовані спортшколи… Діти та молодь, що тиняються по закутках, бо не знають як себе зайняти…

Скільки разів кожен з нас проходив мимо напівзруйнованих спортивних об’єктів? Вони є у кожному місті, містечку та селі. Вони потребують допомоги.

Наші діти та молодь потребує допомоги! Досить проходити повз! Візьми фотоапарат, сфотографуй спортивний об’єкт, надішли його нам і отримай можливість виграти цікаві призи.

До участі приймаються роботи як із однієї, так і з серії фотографій.

Фото надсилайте на електронну пошту [email protected] або через форму на сайті http://helpsport.in.ua/add-object

Конкурс «HELP SPORT» триває до 20 травня 2015 р.

Конкурс проходить у двох номінаціях:

  • «Серія фотографій» - приймаються роботи із декількох фото (не більше 8), що показують стан спортивного об’єкта із різних ракурсів.
  • «Найжахливіший спортоб’єкт» - приймаються роботи як з однієї, так і з декількох фото (не більше 5), що показують занедбаність спортивного об’єкта.

Перші 10 учасників, що надішлють свої роботи на конкурс, отримають заохочувальні призи.Усі учасники проекту обов’язково отримають сертифікат лауреата.

Автори найкращих фото отримають цінні подарунки та можливість виступити на слуханнях Верховної Ради, а, отже, відремонтувати стадіон, спортмайданчик або інший об’єкт, що допоможе займатися спортом усім бажаючим.

Для переможця конкурсу буде організована фотосесія із зірками спорту та спортивний майстер-клас.

Організатор конкурсу – Фонд Дениса Силантьєва.

Мета конкурсу «HELP SPORT» – привернути увагу громадськості та влади до стану спортивних об’єктів в Україні. Той, хто хоче допомогти, – знайде тисячу можливостей.

Проект «HELP SPORT» – реальна можливість змінити стан спортивних майданчиків у вашому населеному пункті!

Допоможи спорту – почни із себе!

Контакти

  • +380 (93) 958 10 83

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.