Українсько-канадська програма стажувань, ініційована головою Фундації українських студій в Торонто у 1991 році, надає можливість студентам усіх українських університетах проходити тримісячне навчання в канадському парламенті (Оттава, Канада).
Кандидатів на участь у стажуванні відбирають, зважаючи на академічну успішність, знання іноземних мов (англійської або французької та української), зацікавленість у проблемі (парламентський державний устрій).
Студенти українських університетів можуть подаватися на стипендію Канадсько-української парламентської програми (Canada-Ukraine Parliamentary Program, CUPP).
Вимоги до кандидатів:
Дедлайн подачі заявок – 1 жовтня 2009 року.
Отримати додаткову інформацію про програму та заповнити аплікаційну форму он-лайн можна тут.
Джерело
Коментарі