Програма «Перший крок до успіху - 2015» оголошує 10-й всеукраїнський конкурс серед дівчат-лідерок.
Цілеспрямовані дівчата з активною життєвою позицією – це потужний ресурс для позитивних змін у нашій державі. Ми переконані, що неврахування лідерського потенціалу молодих жінок є однією з причин повільного та незбалансованого розвитку українського суспільства. Саме тому місія Програми «Перший крок до успіху» полягає в підтримці молодих жінок і дівчат, які готові допомагати у розвитку своїх громад та України в цілому та вести за собою молодь.
Сьогодні мережа дівчат, які разом з нами зробили свої перші кроки налічує близько 350 осіб. Крокуючи до успіху, учасниці Програми створюють громадські організації, розвивають власні бізнеси, активно будують політичну кар’єру та стають фахівцями високого рівня в найрізноманітніших сферах. Це по-справжньому небайдужі, непересічні дівчата та молоді жінки, яких об’єднує могутня енергія творити добро, бажання нести користь своїм громадам, готовність змінювати країну.
До участі у цьогорічному конкурсі програми запрошуються молоді жінки і дівчата, які:
- відчувають в собі лідерський потенціал;
- шукають можливості для особистісного розвитку;
- занепокоєні проблемами своєї громади;
- мають ідеї як покращити ситуацію;
- шукають початкову підтримку для реалізації соціального проекту в актуальній на сьогоднішній день сфері (розвиток громад, соціальна сфера, політика, журналістика, бізнес, екологія, ІТ-технології тощо);
- готові набувати нового досвіту та ділитись власними напрацюваннями з іншими дівчатами.
Цього року Програма особливо заохочує надсилати заявки молодих жінок і дівчат, які переїхали з Донецької та Луганської областей, які вірять в майбутнє України і не хочуть залишатись осторонь суспільних проблем.
Ми чекаємо на небайдужих молодих жінок і дівчат 17-23 років з усієї України, які вірять у те, що сучасна молода жінка спроможна досягти успіху, стати лідеркою та змінити життя людей в своїй країні.
Переможниці конкурсу матимуть можливість приїхати в Київ та:
Участь у програмі, включаючи проїзд, проживання та харчування, є безкоштовною для переможниць конкурсу.
Щоб розпочати свій шлях до успіху та стати учасницею конкурсу необхідно:
До 20 квітня заповнити он-лайн анкету.
Якщо Вам цікаво більше дізнатись про заходи програми та її учасниць, запрошуємо Вас відвідати сторінки інтернет-журналу «Перший крок до успіху» та приєднатись до нашої спільноти у мережі Фейсбук - uk-ua.facebook.com/uwf.uwf.
Бажаємо всім УСПІХУ!
Із запитаннями просимо звертатись до
Анни Кононенко, координатора програми «Перший крок до успіху»
Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд»
[email protected], 095 282 99 65
Коментарі