Конкурс тематичних відео «Я вирішую!» проводиться Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї».
Мета конкурсу - посилити голос молоді, зокрема, молодих дівчат та жінок, у відстоюванні своїх сексуальних та репродуктивних прав. Конкурс є першим етапом адвокаційної кампанії для привернення уваги громадськості та управлінців усіх рівнів до питань гендерної рівності, сексуальних та репродуктивних прав молоді в Україні та світі.
До участі у конкурсі запрошуються українські підлітки та молодь віком 15-18 років.
Вимоги до змісту відео:
Технічні вимоги до робіт:
Конкурс триватиме з 20 лютого до 20 березня 2015 року.
Більш детально про конкурс, умови проведення та оцінювання, - у доданому файлі.
Для інформації:
Конкурс проводиться Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту «Покращення доступу підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав» на підтримку Державної програми «Репродуктивне здоров‘я нації на період до 2015 року» та міжнародної кампанії “I DECIDE”, ініційованої Міжнародною Федерацією Планованого Батьківства (МФПБ/IPPF), офіційним представником якої в Україні є БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї».
Питання гендерної рівності – одне з ключових питань, включених у Vision 2020 – стратегічний документ МФПБ. Результати кампанії “I DECIDE” у липні 2015 році будуть передані в офіс Генерального секретаря ООН, а на глобальному рівні вплинуть на включення питання гендерної рівності у Beyond 2015 – глобальну кампанію громадянського суспільства – наступника Цілей Розвитку Тисячоліття (MDG).
Коментарі