Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», для втілення якого оголошується конкурс. Проект фінансується Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією.
МOM запрошує НУО з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Львівської та Чернівецької областей подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему: «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні». Метою проекту є проведення тренінгів з самозайнятості для зазначених осіб, а також посттренінгове супроводження таких осіб у процесі започаткування власної самозайнятості.
Таблиця 1. Географія проекту, кількість тренінгів та часові рамки.
Область |
Кількість тренінгів |
Період, коли необхідно провести тренінги (не враховуючи час, необхідний для посттренінгового супроводження). |
Харківська |
10 |
Лютий - травень |
Дніпропетровська |
10 |
Лютий - березень |
Запорізька |
5 |
Лютий - березень |
Одеська |
2 |
Лютий |
Херсонська |
3 |
Лютий-березень |
Вінницька |
3 |
Лютий-березень |
Хмельницька |
1 |
Лютий |
Тернопільська |
2 |
Лютий |
Львівська |
3 |
Лютий-березень |
Чернівецька |
1 |
Лютий |
Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та посттренінгове супроводження.
Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.
Оголошення про конкурс містить наступні документи:
Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям.
Частина II-III. Форма проектної заявки НУО.
Частина IV. Технічне завдання.
Частина V. Шаблон Угоди.
Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу Представництва МОМ в Україні, вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 19 січня 2015 року. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.
На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2014-247 та адресувати конверт Валерії Брагілєвій.
Довідки за тел.:+38 (44) 568-50-15 (Алі Чабук) та за е-поштою:achabuk@iom.int
Коментарі
Дискриміновані ті громадські організації ( а їх більше півсотні), які виїхали з окупованих територій та зони проведення АТО (Крим, Донецька, Луганська області) і які розгортають свою діяльність на вільних територіях України. Саме ці організації найбільш зацікавлені у розвитку самозайнятості людей зі статусом ВПО і у працевлаштуванні в цілому тих сотень тисяч, які вимушені були покинути свою роботу, свій бізнес, а пенсіонери і юна молодь з їх числа наразі вимушені шукати роботу і занурювався у бізнес.