bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Третій конкурсний відбір Стипендіальної програми Завтра.UA

Програмою передбачено створення стипендіатам додаткових можливостей для подальшого особистого розвитку, підтримку індивідуальних проектів та колективних ініціатив, інформаційно-методологічне забезпечення процесу працевлаштування у перспективних галузях в Україні, а також організацію неформального спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Основні напрямки діяльності програми:
- виплата щомісячної стипендії протягом року (12 місяців);
- реалізація Програми підтримки індивідуальних ініціатив стипендіатів Стипендіальної програми "Завтра.UA": фінансова підтримка індивідуальних проектів стипендіатів в різних галузях (участь в наукових конференціях, публікації, стажування тощо);
- участь стипендіатів в спільних соціальних практиках;
- залучення до процесів визначення сценаріїв розвитку України та сприяння формуванню відчуття соціальної і особистої відповідальності за країну.

Учасником конкурсу може стати студент очної форми навчання 3-6 курсу українських вищих навчальних закладів IV-го рівня акредитації та/або ВНЗ-партнера програми.

Документи на участь у конкурсі подаються або безпосередньо в адміністрацію програми, або через уповноваженого представника ВНЗ-партнера програми. Прийом документів буде здійснюватися:
- з 1.10 по 10.11.08 для тих, хто подає документи у ВНЗ-партнери програми;
- з 1.10 по 31.10.08. для тих, хто подає документи прямо в програму.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.