bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Волонтерська премія Євромайдан SOS
13.11.2014

30 листопада – переламна дата для всієї України. І не тільки.

Протест, який після побиття студентства правоохоронцями переріс у Революцію Гідності, змінив не лише Україну, а й певною мірою вплинув на світ. Ми показали, що можемо боротися, що нам важлива наша країна та її цивілізаційний вибір, і це коштувало нам 120 життів та сотні поранених і катованих. 30 листопада можна вважати днем відліку не лише Революційного Майдану, а й української війни за незалежність, коли вже інший диктатор насильницьким способом висунув претензії на територіальну цілісність України та наше право вибору.

Ця війна, це протистояння відкрили величезний потенціал українського суспільства. Ми навчились відповідати не лише за себе, але й за країну. Адже свобода – це привілей зрілих і відповідальних та дієвих людей.

Саме із поваги до таких людей Євромайдан SOS започатковує Премію для людей за системну волонтерську роботу та/або вчинок.

Впевнені, якщо не ви, то ваші близькі чи друзі з початку Революції Гідності  здійснили вчинки, про які має дізнатися вся країна та світ. Незалежно від того, чи це була робота з переселенцями, чи допомога пораненим, військовим, правова, психологічна допомога, громадські кампанії та інформаційна робота чи інші ініціативи - вони мають бути популяризовані серед людей та гідно оцінені . Ці ініціативи мають стати позитивною програмою розвитку суспільства.

Для того, щоб номінувати людину, заповніть, будь ласка, анкету (в додатку) і надішліть на електронну адресу [email protected] до 21 листопада 2014 року.

Критерії висування:

- Волонтерська, системна праця та/або вчинок

- Волонтерська робота в період з 30 листопада 2013 року до часу вручення

-  На момент номінації не був та не є активним учасником політичної діяльності

Після завершення прийому заявок історії номінантів та номінанток будуть опубліковані на сайті Євромайдан SOS, де кожен охочий зможе зробити свій вибір.

Серед людей, що будуть подані Вами на номінацію найдостойніших обиратиме журі (склад якого буде оголошено дещо згодом). 

А також Церемонія нагородження відбудеться 30 листопада 2014 року.

За будь-якою додатковою інформацією прохання звертатись до Марії Іваник 0507058672, [email protected]

Чекаємо на Ваші анкети

 Ваш Євромайдан SOS

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.