З 15 квітня по 15 травня головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації оголошує проведення обласного конкурсу проектів з розвитку туризму (далі – Конкурс).
Метою Конкурсу є відбір проектів з розвитку туризму, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету, а також інших джерел, незаборонених чинним законодавством, і будуть спрямовані на розв’язання актуальних проблем розвитку туризму в Івано-Франківській області та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.
У Конкурсі можуть брати участь неприбуткові, молодіжні, громадські організації, творчі спілки, науково-дослідні установи та вищі навчальні заклади III-IV рівнів акредитації, зареєстровані в Івано-Франківській області.
Підставою для проведення Конкурсу є Програма розвитку туризму в області на 2009-2010 роки та розпорядження голови облдержадміністрації від 10.04.2009 р.№ 189.
Основні напрямки, за якими приймаються проекти для участі у Конкурсі:
Обсяг бюджетних коштів, передбачених на реалізацію проектів у 2009 році, складає 60 тис грн., середній розмір фінансування одного проекту становить від 1 до 10 тис грн.
Інформацію про умови конкурсу, вимоги до учасників, вимоги до документів, які подаються на Конкурс, аплікаційну форму можна отримати в Технічному секретаріаті Конкурсу, на веб-сайті облдержадміністрації (розділ «Туризм») та веб-сайті головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій ОДА .
Проекти приймаються Технічним секретаріатом з 9.00 год. 15 квітня до 16.00 год. 15 травня 2009 р.
Результати обласного конкурсу проектів будуть оголошені до 01 червня 2009 року.
Попередній термін закінчення реалізації проектів 30 листопада 2009 року.
Коментарі