Проект «Teraz Wroclaw» оголошує про початок вступної кампанії у Вроцлаві (Польща). Вже третій рік поспіль проект допомагає молоді зі Східної Європи стати студентами найкращих вищих навчальних закладів Нижньої Силезії.
Проект «Teraz Wroclaw» – некомерційна ініціатива мерії та вищих навчальних закладів Вроцлава, започаткована у 2006 році.
Головне завдання проекту – не тільки запросити молодь здобувати освіту у вроцлавських вищих навчальних закладах, але й надати інформаційну і консультаційну підтримку його учасникам. Допомога у виборі навчального закладу і напрямку навчання, консультації щодо процедури вступу, оформлення документів, підтримка на першому етапі навчання, двотижневий мовно-адаптаційний курс – усе це асисенти «Teraz Wrocław» гарантують учасникам проекту безкоштовно.
За результатами діяльності проекту на навчання до міста зустрічей (саме так називають у Польщі Вроцлав, столицю Нижньої Силезії) вже приїхали студенти із України, Білорусі, Росії, Молдови і Казахстану.
Навчання у вроцлавських ВНЗ для студентів-іноземців платне. Однак завдяки «Teraz Wrocław» найкращі серед абітурієнтів, яких визначатимуть за конкурсом, отримають можливість здобувати освіту безкоштовно.
Перелік освітніх пропозицій восьми державних і приватних вищих навчальних закладів, як-от:
Учасником проекту може стати кожен, хто хоче здобувати освіту в одному із вищих навчальних закладів, репрезентованих «Teraz Wrocław», і вже має атестат про повну загальну середню освіту (або ж диплом бакалавра чи магістра), а також володіє польською мовою.
На безкоштовне навчання може претендувати кандидат віком до 26 років, який не є власником Карти Поляка, раніше не здобував вищої освіти у Польщі (перевагу матиме і той, хто ще не здобув її у країні проживання), володіє польською на рівні, що дозволяє навчатися цією мовою, а також має високий бал атестата.
Що пропонують вроцлавські вищі навчальні заклади, як стати учасником проекту «Teraz Wrocław» і чому Вроцлав називають містом зустрічей, можна дізнатися на сайті проекту.
Коментарі