Мета конкурсу – допомогти студентам зрозуміти процес маркетингу шляхом залучення до розробки та презентації маркетингового плану, озброїти випускника управлінських спеціальностей власним портфоліо (маркетинговим планом) і сприяти набуттю ним практичних навичок у процесі вивчення маркетингу як дисципліни.
Що таке Всеукраїнський студентський конкурс маркетингових планів?
Це творче змагання студентів вищих навчальних закладів (ВНЗ), які вивчають/вивчали дисципліну «маркетинг».
Конкурс надає унікальну можливість студентам співпрацювати з реальними бізнес-компаніями, передусім малими і середніми підприємствами, та некомерційними організаціями, зокрема шляхом створення маркетингових планів для просування їх продукції чи послуг.
Організатори розуміють під терміном «маркетинговий план» письмовий документ, у якому описано дії компанії на термін від року до п’яти для досягнення визначених маркетингових цілей. Такий документ може бути складений для продукту, послуги, бренду чи товарної лінії.
Що мені буде потрібно зробити для того, щоб скласти маркетинговий план?
Що дає мені участь у цьому конкурсі?
Консорціумом з удосконалення менеджмент освіти в Україні за підтримки спонсорів конкурсу передбачені спеціальні призи для перших трьох призових місць, та окремі нагороди від наших партнерів:
Нагороди переможцям Конкурсу вручають під час урочистої церемонії нагородження, яка проводитиметься наприкінці фінальної частини конкурсу.
Початок реєстрації учасників/команд/керівників: 25 березня 2009р..
Закінчення реєстрації команд: 30 квітня 2009р.
Останній день відправки письмових робіт: 22 травня 2009р.
Оголошення результатів першого туру: 7 червня
Коментарі