Запрошуємо дітей Кіровоградської області, віком 10-15 років прийняти участь у конкурсі творчих робіт на тему «Світ, про який я мрію».
Розкрити своє бачення можна в будь – якій формі (вірш, пісня, малюнок, казка і т.д.). Фантазію ми не обмежуємо! Конкурсна комісія визначить переможців за найглибше та креативне розкриття теми «Світ, про який я мрію», які отримають призи.
Найкращі роботи буде виставлено для загального доступу та перегляду.
Конкурс проводиться з 25 березня по 30 квітня 2009р.
Чекаємо на ваші роботи за адресою: 25015, м. Кіровоград, вул. Єгорова 19, кв. 2. тел.(0522)27-04-63
Конкурс проводиться в рамках проекту ДЕГО «Флора» «Світ про який я мрію» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської Обласної Державної Адміністрації.
Коментарі