Конкурс дослідницьких пропозицій для реалізації досліджень на регіональному рівні в сфері ВІЛ/СНІД

Міжнародний благодійний фонд

«Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

оголошує відкритий конкурс дослідницьких пропозицій

для реалізації досліджень на регіональному рівні в сфері ВІЛ/СНІД.

Дата оголошення конкурсу: 21 жовтня 2013 року

Кінцевий термін подання заявок: 25 листопада 2013 року

Заявки слід подавати

в електронному вигляді за адресою: ikonnikova-skutsenya@aidsalliance.org.ua

Якщо у Вас виникнуть запитання,

будь ласка, надсилайте їх електронною поштою виключно до 6-ї години вечора 30 жовтня 2013 року за адресою: ikonnikova-skutsenya@aidsalliance.org.ua


Обґрунтування та мета

МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (надалі «Організатор конкурсу») – міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відіграти повноцінну та ефективну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.

Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД у найбільш уразливих групах населення, розвиток громадської підтримки ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін та впровадження зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Технічна допомога в сфері моніторингу та оцінки та ефективного використання даних» (МЕТІДА), який реалізовує МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за фінансування Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC, Атланта, США), з метою отримання дослідницьких пропозицій для реалізації досліджень на регіональному рівні, що зможуть бути фінансово підтримані Проектом. У рамках конкурсу Проект МЕТІДА підтримає проекти місцевих громадських організацій чи індивідуальних дослідних команд, що зацікавлені вивченням питань епідеміологічного процесу серед груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ. Метою Проекту МЕТІДА є удосконалення процесу прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні, заснованого на доказовості, шляхом посилення співпраці між ключовими партнерами, зміцнення професійного потенціалу персоналу у сфері моніторингу та оцінки, поліпшення якості даних та підтримки діяльності з проведення досліджень, що забезпечать потребу в даних у сфері стратегічної інформації. Детальніше про Проект можна дізнатися за посиланням.

Проект МЕТІДА планує відібрати 3 (три) дослідницькі пропозиції з метою подальшого фінансування дослідницьких проектів, поданих у відповідь на цей запит. Заявку на конкурс необхідно подати до 25 листопада 2013 року. Відібрані проекти будуть представлені на розгляд та погодження МРГ з питань МіО. Пропонований термін реалізації досліджень: січень 2014 року-серпень 2014 року (8 місяців)[1].

Цей Конкурс має форму публічного оголошення з тим, щоб усі зацікавлені сторони мали однакову можливість подавати дослідницькі пропозиції та можливість їх фінансової підтримки. Цей Конкурс не є зобов’язанням Проекту МЕТІДА щодо надання гранту чи іншого фінансування і не передбачає покриття витрат, пов’язаних з підготовкою та/або подачею заявок або із закупівлею чи укладанням контракту на надання послуг чи товарів. Крім того, Проект МЕТІДА залишає за собою право відхилити будь-яку або всі подані заявки, вести переговори з будь-якими кандидатами з метою внесення змін до їхніх дослідних пропозицій, або підтримати пропозицію без подальших переговорів з кандидатом.

Підтримка діяльності з проведення досліджень

Упродовж серпня-вересня 2013р. було проведено серію регіональних тренінгів з питань збору даних в сфері МіО за ВІЛ/СНІД «Особливості збору даних в рамках проведення досліджень серед груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ». В рамках серії тренінгів було навчено фахівців зі збору даних регіональних центрів МіО, аспіранти кафедр епідеміології, соціології, статистики, що мають бажання надалі працювати та розвиватись в сфері епідеміологічного моніторингу за ВІЛ/СНІД, фахівці регіональних мереж дослідницьких компаній, епідеміологи та інші фахівці залучені до епідеміологічного нагляду за ВІЛ/СНІД та ко-інфекцією.

Подальшим етапом Проекту є експертна та фінансова підтримка дослідницьких проектів регіонального рівня, що будуть розціненими експертною комісією та МРГ з питань МіО як такі, що є затребуваними, актуальними  та інноваційними для регіону чи країни загалом в протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні.

В рамках Проекту планується підтримати 3 дослідницькі пропозиції, що будуть оцінені як актуальні, інноваційні, затребувані для кращого розуміння епідемії ВІЛ/СНІД в Україні та ефективності заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Рішення про підтримку дослідницьких пропозицій буде прийнято за результатами експертного оцінювання дослідницьких пропозицій та погодження Національної МРГ з питань МіО.

Загальні критерії участі у конкурсі

До участі в конкурсі запрошуються українські громадські організації, науково-дослідницькі організації, університети або інші суб’єкти, ініціативні групи дослідників, що мають досвід роботи з профілактики ВІЛ-інфекції, досвід проведення досліджень, моніторингу та оцінки, головним чином у сфері ВІЛ/СНІДу та інших соціальних сферах та в сфері охорони здоров’я, та заявили про зацікавленість в реалізації діяльності пов’язаної з проведенням досліджень на регіональному або міжрегіональному рівні.

До участі в конкурсі будуть прийматися дослідницькі пропозиції з використанням будь-яких дослідних моделей (розвідувальної, описової, пояснювальної чи оцінювальної) та методів дослідження (якісних, кількісних методів, вторинного аналізу даних чи змішаного підходу).

Аплікант поданням дослідницької пропозиції на конкурс:

a)      Гарантує відсутність вже отриманого або очікуваного фінансування від інших донорів на реалізацію цілей та завдань, які визначені дослідницькою пропозицією та включені в її бюджет;

b)     Гарантує власну спроможність щодо виконання дослідницького проекту.

Усі заявки на конкурс повинні:

НЕ МОЖУТЬ подавати заявки в рамках цього Конкурсу такі організації чи програми:

 • політичні партії;
 • міжнародні неурядові організації.

Проект МЕТІДА не підтримуватиме та не фінансуватиме:

 • виплати існуючих фінансових та інших боргів організації;
 • заходи, не пов’язані з ціллю та завданнями заявки;
 • участь в освітніх програмах та тренінгах за кордоном;
 • політичну та релігійну діяльність.

Предметом конкурсу є дослідницька пропозиція, яка відповідає мінімальним вимогам цього оголошення.

Формат заявки


Усі заявки, отримані до кінцевого терміну, розглядатимуться на відповідність загальним умовам конкурсу, вимогам до підготовки заявки, які містяться нижче. Заявки, які не відповідають будь-якому з нижчеперелічених критеріїв, не прийматимуться до розгляду.

Кінцевий термін прийому заявок: 25.11.2013 року09.00. Заявки приймаються на електронну пошту: ikonnikova-skutsenya@aidsalliance.org.ua із зазначенням «На конкурс дослідницьких пропозицій» у темі повідомлення.

Заявки можуть подаватися у друкованому вигляді лише, якщо немає можливості відправити їх електронною поштою (будь ласка, НЕ використовуйте обидва способи), за адресою: вул. Димитрова, 5, корпус 10-А, 9-й поверх, м. Київ, 03680, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», з позначенням «Дослідницькі пропозиції на конкурс, проект МЕТІДА». Заявки у друкованому вигляді повинні бути одержані персоналом Проекту МЕТІДА до зазначеного кінцевого терміну.

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (дослідницька пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у конкурсі) учасників конкурсу не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка паспортна чи контактна інформація про учасника конкурсу повідомлена неправильно у заявці. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Зверніть, будь ласка, увагу:

 • Заявка, яка надійде до Організатора конкурсу після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатиметься;
 • Подані на конкурс матеріали не рецензуються;
 • Причини відмови у підтримці проекту не повідомляються;
 • Результати конкурсу будуть надіслані аплікантам електронним повідомленням на електрону адресу, зазначену в заявці не пізніше 31.12.2013 р.
  • дослідницьку пропозицію, що відповідає вимогам до дослідницьких пропозицій (див. «Вимоги до дослідницьких пропозицій, що подаватимуться на конкурс» нижче);
  • орієнтовний бюджет та опис бюджету (форма додається – Додаток №2. Опис бюджету). Будь ласка, майте на увазі, що орієнтовний бюджет повинен ґрунтуватися на обраному дизайні дослідження та розмірі вибірки. У разі відбору дослідницької пропозиції для подальшого фінансування в рамках Проекту кінцевий бюджет буде скоригований на основі кількості та географічного розташування обраних дослідницьких сайтів, кінцевих розмірів вибірки та кінцевих протоколів досліджень. В кінцевому бюджеті додаткова деталізація витратних статтей також можливо буде необхідною;
  • резюме ключових дослідників проекту. Будь ласка, зверніть увагу на те, що резюме ключових дослідників мають містити інформацію щодо попереднього досвіду участі  чи реалізації досліджень, в тому числі в сфері ВІЛ/СНІД.

   Період запитань і відповідей

До 30 жовтня 2013 року буде відкритий період запитань та відповідей. Зацікавлені кандидати можуть подати запитання у письмовій формі за адресою електронної пошти: ikonnikova-skutsenya@aidsalliance.org.ua. Відповіді на всі питання, які надійдуть до цієї дати, будуть об’єднані в єдиний файл «Запитання, що часто задаються» і розіслані всім тим, хто їх надіслав, до 9 листопада 2013 року.

Будь ласка, зверніть увагу, що співробітники Проекту не надаватимуть допомогу будь-кому із аплікантів у підготовці дослідницьких пропозицій.

За більш детальною інформацією зверніться до повного тексту оголошення у додатку Announcement_regional_research proposals.

Бажаємо Вам успіхів! 

 


[1] Пропонований термін реалізації досліджень є орієнтовним і залежить від дизайну і специфіки дослідження, та може бути скорегований за результатами експертного оцінювання дослідницької пропозиції. 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.