bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стипендії DAAD для митців та архітекторів

 Стипендії для митців та архітекторів: стипендії на навчання

Мета:
 
Стипендії пропонують іноземним пошукачам зі спеціальностями образотворче мистецтво, дизайн, кіно, музика, архітектура, а також театральне мистецтво, режисура, танець та хореографія можливість навчатися у німецьких державних або державно визнаних ВНЗ з метою підвищення кваліфікації без отримання диплому наприкінці навчання або на післядипломній програмі зі здобуттям диплому.
 
Тривалість стипендії:
 
Підвищення кваліфікації без здобуття диплома: як правило, один навчальний рік. У окремих випадках стипендія може подовжуватися після подання відповідної заяви.

Навчання на післядипломній програмі зі здобуттям диплома: залежно від тривалості обраної навчальної програми або плану перебування, від 10 до 24 місяців. Рішення про надання стипендії приймається на один рік, при успішному навчанні студента стипендія подовжується після подання відповідної заяви.

Розмір стипендії:

DAAD сплачує щомісячну стипендію у розмірі 750 євро. Стипендія включає також, як правило, плату за медичне страхування. Крім того, як правило, DAAD сплачує, певну суму на проїзд, якщо ці витрати не беруть на себе організації на Батьківщині стипендіата або інша сторона.Також надається додаткова допомога на навчання, за необхідності - допомога на оренду житла та перебування членів сім`ї.

Для підвищення рівня німецької мови рекомендується онлайн-курс „Deutsch-Uni Online (DUO)“. DAAD фінансує 6-місячне навчання на цих курсах після отримання інформації про здобуття стипендії. Крім того, можна подавати заявку до DAAD на фінансову допомогу для проходження самостійно вибраного курсу німецької мови паралельно до навчання у Німеччині. Подальша інформація буде повідомлятися у документах про надання стипендії. 

Вимоги до пошукачів:
 
Пошукачі мають закінчити навчання у своїй країні по можливості з відповідним дипломом. Якщо здобуття диплому у своїй країні не можливе, мають бути вичерпаними всі можливості здобути освіту у своїй країні. З моменту закінчення навчання до моменту подання заяви повинно минути, як правило, не більше шести років.

Якщо обрана навчальна програма включає в себе кількамісячне стажування за кордоном, як правило, таке перебування може фінансуватися лише в тому разі, якщо йдеться про країни ЄС (не в себе на Батьківщині) та тривалість перебування не перевищує 6 місяців та 25% загальної тривалості програми.

Пошукачі, які на момент подання документів на стипендію перебувають у Німеччині більше за 15 місяців, не можуть отримувати стипендію.

Окремі сторінки
Додаткова інформація до стипендій DAAD на навчання для пошукачів за спеціальностями образотворче мистецтво, дизайн та кіно , 
Додаткова інформація до стипендій DAAD на навчання для пошукачів за спеціальностями театральне мистецтво, режисура, танець та хореографія 
та
Додаткова інформація до стипендій DAAD на навчання для пошукачів за спеціальністю музика,
Додаткова інформація до стипендій DAAD на навчання для пошукачів за спеціальністю архітектура
інформують щодо спеціальних вимог до пошукачів стосовно подання власних робіт та умов отримання стипендії. 

Інформація, строки та можливості отримання консультації:

Прийом документів відбувається в Інформаційному центрі DAAD у Києві з 01.09.2013 до 10.11.2013 (архітектори - до 01.11.2013!)
Подання заяв безпосередньо до Бонну не можливе. 
Консультацію стосовно програм DAAD Ви можете отримати в Інформаційному центрі DAAD у Києві або в лекторів DAAD.
Інформацію щодо можливостей навчання у Німеччині Ви можете знайти в інтернеті: www.hochschulkompass.de

Документи для заяви на стипендію “Стипендії для митців та архітекторів”:
 1. Формуляр-заява DAAD „Antrag auf ein Forschungs-/ Studienstipendium“.
 2. Автобіографія (Curriculum Vitae).
 3. Список публікацій (у разі наявності).
 4. Переконливий та докладний опис цілей щодо запланованого навчання в Німеччині, а також опис попереднього навчання.
 5. Рекомендаційний лист від українського професора / доцента з основної спеціальності, який надає інформацію щодо наукових здібностей пошукача та ставлення професора. Рекомендаційний лист є конфіденційним, всі три примірники мають подаватися у закритому конверті. Лист має містити печатку університету, подаватися із завіреним перекладом.
 6. Всі посвідчення про освіту: 
  а) дипломи з додатками - завірена ксерокопія;
  б) завірений переклад дипломів та додатків;
  в) шкільний атестат з додатком – завірена ксерокопія;
  г) завірений переклад атестата та додатка;
  д) пояснення системи оцінок в Україні.
 7. Залежно від мети - підтвердження наукове кервництво від викладача або стисла інформація з інтернету про 3 магістерські програми (початок програми, тривалість програми, мова викладання, у разі наявності - вартість навчання, вимоги до пошукачів, строки подання документів та контактна адреса ВНЗ).
 8. a. Знання німецької мови*: onDaF, сертифікат від лектора DAAD, TestDaF, Гете-Сертифікат С1 або С2, DSH
  та для англомовних програм 
  b. Знання англійської мови: TOEFL, IELTS або інший сертифікат (можливий також мовний сертифікат DAAD, заповнений викладачем англійської мови з ВНЗ пошукача). 
 9. Інше (відзнаки тощо).
 10. Зразки власних робіт. 
 11. Нові фотокартки, наклеєні на формуляр-заяву. 
 12. Контрольна таблиця документів, див. формуляр.

* сертифікат вимагається навіть за відсутності знань німецької мови. Для англомовних програм допускається заповнений викладачем німецької мови бланк DAAD, який потрібен для призначення мовного курсу перед початком програми. Відсутність знань німецької мови в пошукачів на англомовні програми не впливатимуть на результати відбору стипендіатів. 

Увага! Документи мають бути подані у трьох наборах, кожен у вказаному порядку. 
Неповний набір документів для заяви не розглядається. 
Вимоги до документів Ви знайдете тут.

 

Контакти

 • http://www.daad.org.ua/
 •  http://www.hochschulkompass.de/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.