Конкурс успішних місцевих адвокаційних ініціатив "Адвокасі в дії" продовжено до 20 вересня 2013 року. До цього часу у громадських активістів є можливість подати описання проведеної кампанії, найбільш показові з яких будуть поширені та популяризовані.
Ініціатива “Адвокасі в дії”, яку впроваджує Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” спільно з Програмою “Громадянське суспільство та належне врядування” МФ “Відродження”, націлена спонукати, надихнути та навчити місцевих активістів ефективно застосовувати кампанії адвокасі для вирішення місцевих проблем.
В рамках ініціативи, за результатами відкритого конкурса, серед місцевих неурядових організацій будуть відібрані 15 найбільш показових “історій успіху”, котрі будуть поширені в ЗМІ як самостійні продукти, опубліковані в електронному збірнику та відображені в 2-х відеороликах. Відібрані “історії успіху” також увійдуть до фінального видання з описом досвіду та успішної практики “Адвокасі в дії: як впливати на владу для вирішення місцевих проблем?” та будуть презентовані на всеукраїнській конференції “Кампанії адвокасі для вирішення місцевих проблем: підходи, практика, перспективи”, проведення якої заплановано в жовтні 2013 року в м. Одесі.
Для презентації наявного досвіду проведення ефективних та успішних місцевих адвокаційних кампаній необхідно зробити дві нескладні дії: 1) підготувати описання “історії успіху” - реалізованої місцевої адвокаційної кампанії (за певною схемою, анкета додається); 2) направити підготовлену “історію успіху” на електронну адресу [email protected] з темою “Адвокасі в дії” не пізніше 20 вересня 2013 року.
Відібрані для подальшого представлення та поширення “історії успіху” не лише посприяють більш широкому впровадженню ефективних адвокаційних кампаній в Україні, але і значно підвищать імідж та авторитет неурядових організацій та активістів, котрі їх реалізували.
Контактна особа для запитань і довідок: Ігор Бринош, 0487164683, [email protected]
Коментарі