Благодійний фонд Костянтина Кондакова оголошує всеукраїнський конкурс для юних художників «МамаЯмалюю». Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 грудня 2013 року. Малюнок переможця конкурсу прикрасить одну зі стін його рідного міста.
Якщо Вам від 5 до 16 років, Ви добре малюєте і не знаєте де проявити свій креатив? Хочете прославитися в рідному місті і показати свій талант всій Україні!? Тоді спеціально для Вас стартує унікальний конкурс малюнків від Благодійного фонду Костянтина Кондакова.
Для участі необхідно:
Роботи юних художників для участі у конкурсі приймаються до 1 грудня 2013! Всі учасники зможуть зустрітися на урочистому нагородженні в грудні та відвідати виставку робіт професійних художників, сюжетами яких будуть кращі малюнки конкурсу.
Адреса для надсилання конкурсних робіт: вул. Златоустівська, 53, з позначкою «У поштову скриньку Благодійного фонду Костянтина Кондакова», Шевченківський район, м. Київ, Україна 01135 або відсканований варіант електронною поштою – [email protected].
Організатор конкурсу: Благодійний фонд Костянтина Кондакова.
Довідка: Благодійний фонд Костянтина Кондакова – це благодійна організація нового покоління, діяльність якої спрямована на глобальні позитивні зміни в Україні та світі. Фонд був створений в 2005 році в місті Мелітополі, а в 2012 отримав статус міжнародного та переніс свій адміністративний центр в Київ.
Реалізований проект «Розфарбуй стіну»: 8 серпня 2013 року в Києві пройшов арт-проект «Розфарбуй стіну». У рамках програми «Від посмішки стане всім світліше» Благодійний фонд Костянтина Кондакова презентував величезний малюнок-графіті, який малювали впродовж двох тижнів художники- волонтери. Розмір малюнку – 21х12 метри.
Більш докладно про конкурс та діяльність Фонду можна дізнатися на сайті.
Коментарі