Конкурс візажу та манікюрного дизайну
тематики анти-СНІД
«Усе в твоїх руках»
Щорічно 1 грудня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до людей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІДу.
БФ САЛЮС, метою діяльності якого є боротьба за здоровий спосіб життя, до цієї дати оголосив конкурс візажу та манікюрного дизайну «Усе в твоїх руках». Слід зазначити, що різножанрові мистецькі конкурси тематики антиСНІД фонд організовує впродовж 16 років. Мета конкурсу - пропаганда здорового та безпечного способу життя, пошук нових можливостей привернення уваги молоді до проблематики ВІЛ/СНІД. Тематика конкурсу пов’язана з попередженням ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом.
До участі у конкурсі запрошують професійних візажистів та майстрів манікюру, а також усіх, хто має цікаві ідеї тематики антиСНІД і готовий ними поділитись.
Щоб стати учасником конкурсу, необхідно надіслати електронний носій з ескізами, записаними на цифровий інформаційний носій (CD або DVD) у форматі JPEG на адресу БФ САЛЮС: 79000, м. Львів, а/с 320 або переслати у вигляді електронного повідомлення на адресу art.antiaids@gmail.com. Також роботи можна принести в офіс БФ САЛЮС, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Зигзаг, 5, попередньо узгіднивши час візиту з відповідальною особою – Оксаною Кристиняк за телефоном: 240-33-62.
Термін подачі робіт до 18:00 10 листопада 2013 року.
Детальніше з вимогами до робіт та проведенням конкурсу можна ознайомитись на сайті або.
Майстерня та демонстрація відібраних до конкурсу робіт проводитиметься в Міжрегіональному центрі художнього моделювання і дизайну за адресою: 79054 Львів, вул. Кульчицької, 2, в кінці листопада 2013 року.
ОРГАНІЗАТОР: Благодійний фонд САЛЮС
Коментарі