7 березня у Тернополі стартував проект “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2009”. Протягом 2003 – 2008 років “Молодіжна Альтернатива” реалізовує проект “Студенти для органів місцевого самоврядування”, за яким близько 120 студентів з 21 міста України проходять стажування у міських та обласних радах своїх міст.
Метою даного проекту є підвищення професійної освіти молоді, отримання професійного досвіду студентами та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, через організацію їх роботи у органах місцевого самоврядування.
В кожному місті ГО “Молодіжна Альтернатива” відбирає шляхом конкурсу по 6 студентів, які стажуватимуться в органах місцевого самоврядування протягом 5 місяців. Порядок їх роботи – по 4 години на день, в після навчальний час. Бажаною також була б письмова характеристика їхньої роботи збоку міської ради.
Протягом періоду стажування студенти – учасники проекту будуть займатися моніторингом засобів масової інформації, редагуванням нормативно-правових документів та підготовкою їх до друку, аналізом документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку міста; перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів.
Для того, щоб стати учасником проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування” потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності.
Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна взяти на сайті www.ya.org.ua або у координатора проекту в Тернопільській області Процика Ігоря.
Проект буде реалізовуватись у два етапи:
1) перший етап передбачає проведення співбесіди із кандидатами на участь у проекті, за підсумками якого буде відібрано 6 студентів,
2) другий етап передбачає вже безпосереднє стажування у органах місцевого самоврядування.
За час стажування студенти будуть мати можливість відвідувати тренінги та семінари, які будуть проходити у м. Київ; писати статті до збірника на запропоновані теми, а також відвідати екскурсію до Верховної Ради України.
Протягом всього періоду стажування студенти повинні подавати щомісячні звіти про виконану роботу і будуть отримувати стипендію.
Останній термін подачі анкет – 16 березня.
Про дату проведення співбесіди кандидатам, які подадуть анкети на участь у проекті буде повідомлено електронною поштою.
Більш детальнішу інформацію можна отримати у координатора проекту у Тернопільській області Процика Ігоря за тел. 8 (063) 4546661.
Коментарі