Ресурсний центр ГУРТ запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які мають досвід організації подій (ярмарків, виставок, конференцій), взяти участь у тендері з організації та матеріального забезпечення конференції.
Конференцію «Майбутнє місцевого врядування в Україні» буде проведено у форматі пошуку майбутнього в рамках проекту «Нові можливості для сільських громад, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» в м. Києві 14-16 листопада 2013 року.
Інформація про вимоги до проведення конференції викладено у доданому файлі «ToR_14-16.11.13».
Заявка повинна містити:
Уточнюючі запитання приймаються за електронною адресою [email protected] з поміткою «FS_Kyiv2013» до 12.00 09 серпня 2013 року.
Скановані копії заявок приймаються за електронною адресою [email protected] з поміткою «FS_Kyiv2013» до 12.00 16 серпня 2013 року.
Коментарі