bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс для науковців у рамках проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах”
31.07.2013

Оголошується конкурс для науковців у рамках проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Уроки для Білорусі та України».

Мета проекту – сприяти розбудові сучасної та ефективної системи публічної адміністрації, заснованої на прозорих демократичних цінностях, у двох країнах Східного Партнерства – Білорусі та Україні. Деталі за адресами: тут і тут.

Програма

Організації з Вишеградських країн – партнери проекту пропонують одномісячну стипендію для відібраних науковців з України та Білорусі (всього 4 учасники: 2 з Білорусі та 2 з України).

Стипендія надається для глибокого аналізу реформи публічної адміністрації у Вишеградських країнах, вивчення найкращих практик та фахової дискусії щодо перешкод у процесі реформ.

Міста та дати

Прага, Чеська Республіка чи Братислава, Словаччина чи Варшава, Польща чи Будапешт, Угорщина -29 вересня – 19 жовтня 2013 року та Прага, Чеська Республіка - 20 жовтня – 25 жовтня 2013 року.

Теми

  • Бюджетна політика
  • Розподіл та делегування повноважень
  • Надання адміністративних послуг
  • Ефективність роботи
  • Імплементація законодавства
  • Протидія корупції
  • Методики оцінки роботи
  • Інші теми за побажанням науковця

Програма для стипендіатів

  • Зустрічі з експертами з публічної адміністрації та службовцями муніципальних /регіональних / державних органів влади для кращого розуміння реформи публічної адміністрації у Вишеградських країнах.
  • Проведення дослідження та підготовка документу політики приблизно на 5 000 слів під керівництвом експертів Асоціації Міжнародних Відносин (AMO). Тематика дослідження повинна стосуватися одного з аспектів реформи публічної адміністрації, актуального для країни науковця. Завершений документ політики буде опубліковано, поширено для громадськості та передано особам, які приймають рішення, та зацікавленим особам.
  • Участь в однотижневому тренінгу для експертів місцевого самоврядування.
  • Налагодження нових контактів та пошук тем для подальшої співпраці.

Профіль бажаних учасників

Молоді мотивовані фахівці, віком від 25 до 40 років, з постійним проживанням в Білорусі та України, зацікавлені в реформі системи публічної адміністрації, які працюють у сфері політики, публічної адміністрації, вищих навчальних закладах та неурядовому секторі, бажано на постійній основі.

Учасник повинен мати щонайменше три роки досвіду діяльності з питань публічної адміністрації та підтверджене вміння займатися науковою діяльністю. Результат дослідження має бути підготовлений англійською мовою, тому робочий рівень англійської в учасника обов’язковий.

Витрати

Організація покриває видати на міжнародний проїзд, проживання на один місяць, харчування та отримання візи, якщо вона необхідна. Стипендіати самостійно несуть витрати на медичне страхування для поїздки. Стипендіати отримають місце для роботи з доступом до інтернету в офісі організації – партнера проекту.

Форма заяви та дедлайн

Надішліть зазначені нижче документи англійською мовою на адресу [email protected]  до 28 серпня 2013 року з таким заголовком листа: “Заява на стипендію [ваше ім’я] – [бажана країна для візиту в рамках дослідження]” (Приклад: Заява на стипендію Катерини Дудко – Словаччина).

  • Заповнена Заявка за такою адресою.
  • Професійне та актуальне резюме у формі таблиці;
  • Лист-рекомендація від роботодавця або установи /о соби, знайомої з роботою чи попередніми дослідженнями учасника конкурсу (може бути російською мовою);
  • Приклад тексту дослідження, написаного учасником (за наявності).

Учасників відбере незалежне журі з організацій – партнерів проекту. Будь ласка, зверніть увагу, що листи про результати конкурсу отримають тільки відібрані учасники до 2 вересня 2013 року.

Партнери проекту

«Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Уроки для Білорусі та України» - це міжнародний проект AMO – Асоціації міжнародних відносин, що здійснюється у співпраці з Фундацією Понтіс, Словаччина; PAUCI – Фундацією Польсько-Української Співпраці, Польща; Угорським Європейським Товариством, Угорщина; Центром політико-правових реформ, Україна, and Школою молодих менеджерів з публічної адміністрації, Білорусь. Проект відбувається за фінансового сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду та у співпраці з Міністерством закордонних справ Чеської Республіки.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.